Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma elment a nyákdugó, de...

Ma elment a nyákdugó, de egész nap nyálkás véres valamim van mi ez? Tágulálos vérzés?

Figyelt kérdés

Délelőtt voltam a kórházban, és momdtam is. A dokim azt momdta, hogy tágulásos... Na de még mimdig!??? Véres bocsi...takonyszerű valami jön nem kevés..mi lehet ez????

Fájásaim vannak. Nem rendszeresek. 8-15 perc


2013. okt. 1. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A nyákdugo is lehet az több esetben hosszabb ideig távozik, orakig de tarthat 2napig is!
2013. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De a nyákdugót annyira kizártnak tartom, mert rengeteg jön.

De ha meg nem az, akkor meg fogalmam sincsen mi az. De ma megvizsgáltak, gondolom ha kóros lett volna akkor mondják.

2013. okt. 1. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:

a nyákdugó jó sokáig tart... nekem kedden kezdődött, minden wc papír használatnál láttam, szerdán a nőgyógyi vizsgálat során az orvosnak is kijutott belőle. (csüt. hajnali 4-től kezdődtek a 20 perces fájások, csüt. délre meglett a baba)

mérd a mobilod stopperével a fájás közöket... eleinte rendszertelenek a fájások, aztán rendeződnek, ha tudsz, feküdj le aludni.

ha sokat járnál wc-re, akkor tuti az ügy, tisztulsz (nem kell beöntés) :) szóval akkor kezdhetsz örülni és izgulni :)

könnyű szülést kívánok! :)

2013. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az állagából ítélve tuti nyákdugó. Nekem hétfői napon kezdett elmenni és pénteki napon szültem, addig jött folyamatosan, nagy adagokban, ennél undorítóbb dolgot nem nagyon láttam még :D

Egyébként mikor felkerültem a szülőszobára, akkor már tágulásos vérzésem volt, és az nem ilyen állagú már...

2013. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyákdugó volt, tágulásos vérzéssel. Amikor kiírtam a kérdést még az nap elkezdődött a vajúdás kb. A kérdés kiírása után 3 órára már a szülőszobán voltam. Burokrepesztés volt, és hajnali 5:13kor megszületett a kislányom!:-)
2013. okt. 13. 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok a picihez! Jo egészséget nektek! 1es voltam
2013. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!