Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházban nem kötelező...

A kórházban nem kötelező hálóingben lennem ugye? Lehetek melegítő+pólóban?

Figyelt kérdés
Utálom a hálóinget, a pizsamát. Persze addig felveszem, amíg szülök és osztályra kerülök, de ott már nem kell napközben is abban lennem ugye?
2014. máj. 15. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kórháza válogatja :) legtöbb helyen abban vagy, amiben akarsz.
2014. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor bízom benne, hogy nem fognak belekötni. Majd megkérdezem a dokit ha legközelebb megyek hozzá.
2014. máj. 15. 11:40
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
De komolyan van olyan hely ahol ezt megszabják? En mindkétszer melegitő +poloban voltam,amire kis joindulattal ráfoghato hogy pizsama. En sem érzem jol magam napközben másban.
2014. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én vettem a Womens secretben olyan nadrágokat/pólókat, amiket simán lehet napközben is hordani.
2014. máj. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kórháza válogatja. Van ahol a kutyát sem érdekli miben vannak a kismamák és vannak olyan helyek ahol csak és kizárólag a kórházi hálóingben lehetnek a kismamák az egész kórházban töltött idő alatt.
2014. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk csak a kisebbség volt szabadidőruhában. Olyankor nincs napközben meg éjszaka, amúgy is csak a legszüksêgesebbért kel fel az ember, számomra ez egyfajta tisztelet a helynek, a személyzetnek, jekezve, hogy nem utcai ruhában vagyunk, elvégre kórház, jó, nem betegek vagyunk, csak gyerekágyasok, vagyis kipihenjük a szülést.
2014. máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Julie S ***** válasza:

En meg szulni sem haloingben szultem. Hanem egy egyszeru, nyari ruhaban. Utana meg az otthoni megszokott rovidnadrag + pantos felso komboban voltam. Haloingem, pizsamam evek ota nincs es utalok is ilyesmikben lenni.


Egyebkent korhaza valogatja, hogy mit engednek es mit nem.

2014. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem azzal adom meg a tiszteletet, vagy vagyok tiszteletlen, hogy kényelmes ruhát veszek fel ha már ott kell lennem. Nálunk nincs kórházi hálóing és társai, csak nem tudtam, nem e szólnának érte :)
2014. máj. 15. 12:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Én sem voltam hálóingben. Leggings és póló volt rajtam, senki nem szólt érte. Szó sem volt arról, hogy fel sem keltem volna az ágyból, szülés után azért nem kell napokig csak feküdni és sokkal kényelmesebb volt nekem a fenti párosítás.
2014. máj. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! Igen kórház válogatja,hogy miben lehetsz.

Én szülés előtt pár nappal bent feküdtem már és vegyes volt az öltözködés.

Volt aki melegìtőben pólóban és volt aki hálóingben feküdt!

Persze szülésnél úgyis kapsz kórházi hálóinget,szóval nyugodtan felveheted a melegítőt!

Jó persze volt amikor nálunk is kinézték azt aki terhesen olyan kis mini rövidnadrágot vett fel napközben,hogy az egész feneke kinn volt..köntös nélkül..az tényleg nem odavaló volt!

2014. máj. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!