Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy repesztenek burkot?...

Hogy repesztenek burkot? Fájdalmas? Mindenkinél csinálják?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 05:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én amikor bementem a kórházba, 7cm-re voltam kitágulva. A szülésznő rögtön burkot repesztett. Nem éreztem semmit, csak az amúgyis 4 perces fájásaimat. Szerintem nem olyan ijesztő az a dolog, amivel elvágja a burkot (számomra egy fogorvosi véső sokkal ijesztőbb)

Az én babám burokrepesztés után 45 perccel meg is született.

2009. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
korábbi válaszoló vagyok; nálunk nekem kellett kibontani a steril csomagból azt a nagy tűnek tűnő valamit, tényleg ilyesztő volt, de tényleg nem fájt aztán a burokrepesztés. Szerintem csak azért ilyen brutál nagy az a tű, mert a hüvelybe dugják föl, meg a dokinak is meg kell fognia valahol... nehogy azt hidd, hogy azt belédszúrják!!!
2009. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, arik vagytok nagyon! Boldog új évet kívánok mindenkinek és jó babázást! :)
2009. dec. 31. 10:42
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is repesztettek,de tényleg nem fáj.De sajnos szegény kisfiam fejét is megcsípte a doki közben.Én éreztem hogy valami nem oké,mert nagyon mocorgott a fiam közben,szó szerint menekült.Aztán másnap mondta a nővérke hogy láttam e a fiam fejét,mert megcsípték neki.Hát nagyon megijedtem,de mára szépen be gyógyult neki,egy kis heg látszik csak,olyan mintha a forgója lenne.(9,5hós)
2009. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Erről jut eszembe...

Egy korábbi válaszoló vagyok

Nekem a mostani szüléskor burokrepesztés közben belevágtak a kisfiam fejébe. Amikor felkeltem fél órával szülés után, akkor láttam, hogy 4 vágás van a baba kobakján. A szülésznő mondta, hogy sajnos kedvezőtlen volt a baba fekvése, és emiatt vágtak bele sajnos. DE mire hazajöttünk, már nem is látszott neki:)

2009. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!