Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van akinek az első szülése...

Van akinek az első szülése gyors és "könnyű" volt, a második viszont nehezebb, esetleg rémálom? Volt valami konkrét oka?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 05:43
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Ha ez mérvadó, akkor anyukám 3 gyermeket szült és egyre nehezebbek voltak a szülései. Első 4 óra alatt megvolt, második 7 óra alatt (1 évvel később) de a méhlepényből bent maradt egy darab és már nem tudtak neki fájdalom csillapítót adni így 5 ember fogta le hogy kiszedjék még ami bent maradt, ma is azt mondja iszonyat fájdalmas volt (34 éve már), 3. 17 óra alatt volt meg.
2014. máj. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hú szerintem ezen ne agyalj, mert beleesel abba amibe én én most a 3.-at várom és múlt héten szinte pánikoltam az egésztől, mert mindenhol azt olvastam, hogy a 3. nehezebb. Egyébként nekem a 2. indított volt és bár fájdalmasabbnak éltem meg, mert azonnal belecsaptunk a lecsóba, baromi gyors volt.

Most egyébként már úgy vagyok vele, hogy letojom mennyire fáj csak történjen már meg (39 hetes vagyok)

2014. máj. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor én mondok ellenpéldát. Anyukám 3 gyereket szült. Elmondása szerint harmadikként engem megszülni volt a legkönnyebb és velem vajúdott a legkevesebbet, pedig én voltam a legnagyobb. Szerintem nem ezen múlik. Ezen ne idegeskedjetek!
2014. máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!