Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 2. gyerkoc szuletese jobb...

A 2. gyerkoc szuletese jobb vagy roszabb, mint az elso? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában intenzívebb de gyorsabb.
2014. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Marmint fajdalmasabb?
2014. máj. 21. 22:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is intenzívebbek voltak a fájások, gyorsabbnak nem mondanám, mert kb 1 órával vajúdtam kevesebbet, mint az elsőnél. Viszont másodjára minden simábban ment, nem kellett burkot repeszteni, nem kellett oxytocin és éreztem a tolófájásokat (elsőnél nem).
2014. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nalam tok mas volt a ket szules. Az elsonel iszonyu gyorsan tagultam, a fajasok kezdetol szamitva 3 oran belul 7-8 cm-re nyilt a mehszaj. Aztan leallt az egesz, pontosabban a fajasok maradtak, de nem tagultam tovabb. 11 ora mulva lett meg a fiam, tomenytelen oxitocin utan es tobb, mint 2 oras kitolassal. Rettegtem az eleteert, szornyu elmeny maradt, panikhegyek voltak a masodik szulesem elott.

Na az pont az ellenkezoje volt: 12 oran at voltak 10 perces fajasaim, amik nem surusodtek be. Amikor vegre lement 5 percesekre (addigra mar hulla voltam, mert persze a fajasok meg ejfelkor kezdodtek) es bementunk a korhazba, ctg stb majd vizsgalat 6 cm-re volt nyitva a mehszaj, de 2 oran belul kint volt, nem volt fel ora a kitolas. Szoval szummaban nem volt rovidebb (15 ora volt a masodik), de a vege (amitol a legjobban feltem) sokkal gyorsabb volt.

2014. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első gyerekem összvissz 4 óra alatt született meg(az 1. fájástól).A 2.-16 évvel később-3 óra alatt,szintén az első fájástól.A harmadik 2 óra alatt lett meg.Nem vágtak(Mo.-on szültem),nem repedtem.Fájni jobban fájt,az biztos(érzéstelenítés az 1. gyerekemnél volt,aki a Péterfyben született,mert ott rutin az EDA).A 2 kisebbnél is lett volna rá lehetőségem,de nem éltem vele....
2014. máj. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az elsot en 4,5 ora alatt szultem, borzalmas fajasokkal! Most e miatt en is a Peterfyben szulok majd, remelem EDA-val, mert azokat a fajasokat nem szeretnem ujra atelni!
2014. máj. 22. 07:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem rosszabb volt. Az első 9,5 óra alatt meglett aránylag könnyen, a másodikkal 23 órát vajúdtam, kb 40 perc volt a kitolás. Nehéz,hosszú és fájdalmas volt...De a baba is nagyobb volt,mint az első.
2014. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!