Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen tapasztalok vannak a...

Milyen tapasztalok vannak a Szent János kórházban való szülésről?

Figyelt kérdés
Szobák minősége, orvosok felkészültsége, szülésznők.... Stb.
2008. júl. 29. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szuloszoba gyonyoruen felujitott, hangulatos.

Kortermek van 5 agyas, 2 agyas, es 1 agyas, az fizetos.

Orvosok, szulesznok jok!

Csecsemosok gorombak, de ez mindenhol igy van szerintem.

Vigyaz, lopnak!!!!! Penztarcak tunnek el, takaritokra figyelj!

2008. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja igen, mindig lehet kerni EDA-t! Nincs olyan, h jaj, nincs aki beadja, sajnaljuk, kismama...
2008. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia én kéthete szültem ott a szülöszoba szép a szülésznö(k) kedvesek ,aekem fogadot orvosom volt ugy,hogy ez ügyben nem nyílatkozhatok de nekem nagyon jó orvosom volt.Én voltam a szülöszobán is meg a mütöben is met császár lett a vége de ott is profik voltak és kedvesek egyedül a beteg szálitó volt kicsit furi mert egy folytában morgot és ha az embernek erös fájdalmai vannak akkor kicsit zavaro na meg ha ugy toll mint az állat de te hátha nem öt fogod ki. a szobák (kórháziak semmilyenek elöször 5 ágyasban voltam aztán az orvosom át rakatott egy három ágyasba aminek saját fürdöje van csak baromi meleg volt de jó volt csak az ágyak szarok szerintem vigyél párnát ez egy jó tanács a növérek is kedvesek és a csecsemösök is csak kettö volt akit nem csíptem mert elég keletlenül végezte a munkályát.A babák egésznap kint vannak velünk csak 10 kor kell vissza vinni öket de ha akkarod veled maradhat éjszakára .Ja és a szülöszobában maradtok egy két órát a babával ha természetes uton szülsz és bent lehet az apa is veletek végig ja és klima is van a szülöszobán szóval mindent össze vetve én malydnem tökéletesen elégedeten távoztam csak a két csecsemös hagyott bennem szálkát.
2008. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!