Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek császáros leszek?...

Szerintetek császáros leszek? Még van időm szülésig, de nagyon szűk a hüvelyem. A dokim mindig azt mondja vizsgálatkor, hogy érdekes egy szülés lesz. Volt már így valaki?

Figyelt kérdés
Nem vagyok császár párti, persze ellene sem. Én a babót féltem nem magam, neki ne legyen baja.
2014. máj. 28. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. szerintem ne félj, én elég alacsony vagyok, és elég szűk is voltam ( meg is maradt szerencsére ) és még is simán szültem. szerintem az hogy szűk a hüvelyed vagy nem, az semmit nem jelent. simán is meg tudod szülni ha nem lesz indokolt a császár szerintem.
2014. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
158 cm vagyok, és egy 3.5 kg-s babát megszültem természetes úton. Szerintem nem akadály a szűk hüvely :)
2014. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Elég érdekes, amit a dokid mond. Nekem is nagyon szűk volt a hüvelyem, a szex is fájdalmas volt, én megkérdeztem a dokit, hogy szerinte ez okoz-e majd gondot, de azt mondta, hogy maximum nem sikerül a gátvédelem (amihez én mondjuk nem ragaszkodtam túlzottan). Tényleg szükséges volt a gátmetszés, de nem bánom, nagyon ügyesen összevarrt a doki, már 2 órával a szülés után tudtam ülni, nem fájt egyáltalán, és a szex is sokkal jobb lett, nem fáj és a férjem is jobban élvezi, hogy nem a szenvedő arcomat kell nézni.
2014. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megnyugodtam egy kicsit. Majd alakul a maga rendje, módja szerint. Ha az orvos nem mondogatná, nem is érdekelne.
2014. máj. 29. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!