Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros kismamák, volt...

Császáros kismamák, volt valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

19.-én született meg a kisfiam császárral. Sajnos nem voltak felhőtlenek a dolgok.

33+5 héten elment a magzatvizem, beindult a szülés, sajna nem ment simán. 14x próbált adni epidurális érzéstelenítést a doki sikertelenül, mert csak a bal oldalam zsibbadt le a jobb nem. Ezután altatva sürgősségi császármetszést kaptam.

Mivel nem emlékszem semmire, szülés után kicsit stresszes is voltam, csak 4 napra rá mondták el a történteket. Kisfiam nem vett levegőt születéskor ezért oxigént adtak neki és újraélesztették. Ez nagyon lesokkolt engem lelkileg. Vizsgálatok után mondták, hogy minden rendben van a babával, aminek örülök is persze. De a kérdésemre, hogy meddig nem kapott oxigént nem tudtak válaszolni.

Utána voltak még problémák, babám gyomor és bél fertőzést kapott amitől véres volt a széklete, infúziót kapott amivel kitisztították a gyomrát és a beleit, szerencsére most már nincs semmi gond vele, tápszert kap.

Császár után 5 nappal kiszedték a varratokat a hasamból. Rá 2 napra kinyíltam kb. 3-4 centire. Orvos látott, azaz csak megnézte, nem varrták össze, hagytak így nyitva, hogy tisztuljon ki. Hasi uh-on voltam, nincs felgyűlve szépen tisztul azt mondták. kezembe nyomtak 8 napra elegendő kötszert és elmondták a férjemnek, hogyan és mit csináljon majd jöhettünk haza.

Már nem folyik annyira, remélem kitisztult rendesen és hamar helyre jön. Bár nagyon durván viszket, fertőtlenítővel kezeljük.

Babám még a kórházban van, még nem veszi fel a teljes étel mennyiséget üvegből mert félúton elfárad, elalszik. Akkor hozhatjuk haza ha rendesen fog tudni enni üvegből. Picike a szája, szoptatni nem tudok, nem is akarok addig amíg meg nem gyógyul a hasam és elmúlik a gyulladás a szervezetemben. Addig fejek, hogy ne apadjon el, de nem kapja meg.

Immár 10 napja császároztak, de a hátam úgy néz ki mint egy szivárvány. Csomók még mindig vannak benne, mennem kell majd vizsgálatokra és kezelésre.


Nagyon féltem a babámat, remélem hamar hazahozhatjuk és nem lesz több gond.


Jó leírni a problémáimat, nem fárasztani akarok senkit, csak jó kiadni magamból. Jobb inkább olyanokkal megosztani és megbeszélni a dolgokat akik hasonló helyzetben és helyzeten mentek keresztül.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. máj. 29. 12:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=aMIZDFDsclU

Csak ennyit. :) Minden jót és szépet nektek! :)

2014. máj. 31. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

11/11


Nagyon szépen köszönöm! Végignéztem többször is, bár végig is sírtam.. Köszönöm!

2014. jún. 2. 08:41
 13/15 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Hogy erőt adjon. :)
2014. jún. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm neked is és a többieknek is.


Próbálok mindent megtenni, hogy a kis hősöm minél hamarabb rendbe jöjjön és végre hazajöjjön. 3 nap alatt 8o g-ot hízott aminek nagyon örülünk! Reméljük, hogy így fogja folytatni felfelé! Ma 2 hetes és 1 napos :)

2014. jún. 3. 10:02
 15/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a biztatást amit kaptam innen is!


Szépségem szépen fejlődik, igazi kis huncut baba! Bár az első 3 hónap igazán megfelelt egy küzdelemnek..


Gerincemmel és a hasammal folyamatosan kezelésre/vizsgálatokra járok azóta is!


Minden jót nektek is!

2014. okt. 17. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!