Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Fórumozók! 6 hét 6...

Kedves Fórumozók! 6 hét 6 napos terhesség korai ultrahang eredménye: 12X9 mm-es petezsák, embrió jelenleg nem ábrázolható. A doktornő vetélést gyanít, mert szívhang sem volt. Van-e valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 15:48
 1/8 Roberta77 ***** válasza:
100%

Szia! Jól rád ijesztettek :-/

És ha később volt a fogantatás?! Akkor később is lesz embrió és szív hang.

Nekem is egy héttel később volt a fogantatás így egy hetet csúszott a szívhang is.

Persze tudom, van olyan eset,hogy üres petezsák és vetélés... De 1-2 hetet igazán lehet várni!!!!


Minden jót kívánok!!!

Üdv.18+5hkm

2014. máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Így igaz ahogy az első válaszoló írta, nagyon korán mentél orvoshoz most pedig jól rádhozták a frászt, pedig lehet, hogy tényleg csak később fogant a baba és egy hét múlva már ott fog lüktetni a pici szive a monitoron...

Kitartás, nem szabad egyből a legrosszabbra gondolni!

2014. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szikhólyagról nem esett szó?

Tudod esetleg hanyadik ciklusnap körül foganhatott? Nekem például a 18. napon, szóval viszonylag későn, így nem is mentem csak a 8. héten dokihoz, mert egy hét is sokat számít a embrió fejlődésében.

2014. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok - a 19. napon fogant, biztos, mert ovutesztet használtam, meg hőmérőztem is. Én már felkészültem a legrosszabbra, és nem adom fel, akármi történik, mert nagyon szeretnék kisbabát.
2014. máj. 14. 17:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Ó hát akkor meg semmiképp ne izgulj! Te is tudod hogy az utolsó mensi első napjához van nézve a 6+6, nem pedig a tényleges fogantatáshoz viszonyítanak. Ott lesz a picur, nyugalom! :)

Egyébként uh és uh között is hatalmas különbség van. De őszintén nem értem a dokid, vagy volt esetleg erősebb vérzésed, görcsöd, halványuló teszted amiből ő vetélésre gyanakszik?

2014. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, nyitó hozzászóló vagyok - sajnos, megműtöttek tegnap, mert vérezni is elkezdtem. Üres volt a petezsák. 3 hónap múlva lehet megint próbálkozni.
2014. máj. 20. 10:30
 7/8 Roberta77 ***** válasza:

Sajnálom!!! Nem gondoltam,hogy ez lesz a vége :-(

De fel a fejjel!!!

(Nekem 2 vetélésem volt ;-) )

3 hónap múlva várjuk a pozitív teszt hírét :-)

Üdv 19+4hkm

2014. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom én is! Én is 2 vetélés után, most 36 hetes kismami vagyok. Sajnos ilyen a természet, sokszor igazságtalan.
2014. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!