Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megkaptam a papírt a császárra...

Megkaptam a papírt a császárra pszichológustól félelem miatt, csak mutassam be a dokinak? Péterfybe ajánlanátok orvost?

Figyelt kérdés

Az oka hogy császároztatni szeretnék : anyu amióta megszülettem minden napját betéttel éli mert bepisil. Megakadtam a szülőcsatornába az orvos nyomott ki a hasából megsérült a húgyhólyagja stb,már 3 szor műtötték eredménytelenül. Mindez az én születésem napjától. Nevet bepilis... Tüsszent bepisil! Engem ez elriasztott és megrémített, anyu a szörnyű szülésélmény miatt nem vállalt mégegy gyereket.

A pszichologus irt papírt, hogy császározzanak. Dokit még nem választottam és a Péterfybe keresnék. Tudnátok ajánlani?


2014. máj. 30. 09:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
8%
Nem bírálni akarlak de én semmi pénzért nem választanám a császárt a szobatársam azzal szült..De te tudod nem akarlak bírálni. Az ilyen dokit szerintem se a papír fogja érdekelni hanem a pénzed..találsz olyat akivel papír nélkül is simán meg tudod beszélni hogy te császárt szeretnél , sőt lehet programozott is ha adott napon szeretnéd. Sajnos dokit nem tudok neked ajánlani nem ott szültem.
2014. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%

Hagyd a buta lebeszélőket. Pszichiáterhez kéne menned, ő tudna írni rendes papírt, a pszichológus csak egy bölcsész, ennyi erővel menj oda egy történészhez és írass vele papírt.


Egy orvosnak orvostól kell igazolás. DE! Szerintem egyszerűbb lenne magándokihoz menni (az enyém vállal pénzért császárt, indok nélkül, vagyis kamuindokkal), vagy pedig magánkórházba, ahol meg külön ára van a császármetszésnek, szóval kérhető nyugodtan.

2014. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is pszichiáter papírja lenne szükséges inkább, ennek ellenére néhány válaszolón visszavehetne kicsit, ahhoz, hogy valakiből klinikai szakpszichológus legyen (mert gondolom ilyen végzettségű embertől kaptad a papírod, és nem mondjuk egy munkapszichológustól), 5+4 év kemény tanulás szükséges, ők nem "csak" bölcsészek. Na mindegy is, Kérdező, a lényeg a lényeg, menj el pszichiáterhez, aztán próbálj egy megbízható orvost keresni, mutasd meg a papírodat. Valószínűleg fog konzultálni az orvos az osztályvezetővel is, de szerintem nem lesz gond a kérésed.
2014. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
34%
Mi csak orvosi szempontból nézzük. Az orvosok istenkomplexusába nem fér bele egy bölcsész véleményének elfogadása, hiába tanult az 10 évig. Ez ellen nem tudunk mi anyukák túl sokat tenni.
2014. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Papír nélkül is választhatsz császárt, ha van fogadott orvosod, csak pénz kérdése néhány kórházban.
2014. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%

Nem akarlak lebeszélni a császárról, csak leírom én mit tapasztaltam utána.

Nem bírtam az oldalamra fordulni napokig, nyugodtan a seggemet se tudtam kitörölni, mert fájt attól is a hasam. A gyereket nem bírtam 10 percnél tovább kézben tartani, mert a lapockám alá beszorult egy légbuborék, és ez így ment 3-4 hónapig. A spinális érzéstelenítő helyét fél évig éreztem, nem bírtam fél évig fürdetni a gyereket, csak addig bírtam görnyedni, míg beraktam az ágyba... 2,5 éve császároztak, de néha még mindig fáj a lapockám alatt, meg a gerincem. Soha többet császár!

A második szülésem hüvelyi volt, egy álom volt! Gyors, könnyű, másnap fel tudtam venni a 2 éves lányomat, tudtam hajolni, emelni... Nem fájt semmim. Ja, és nem lett inkontinenciám, sem aranyerem. :)

Nagyon gondold át ezt még egy párszor mielőtt döntesz, kedves kérdező!

2014. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
22%
kérdező! mindenképp hallgass az utolsó válaszolóra, olyan választékosan fejezi ki magát, hogy csak példakép lehet mindannyiunk számára, mindenképp hallgass rá:D:D
2014. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom miért írtok ilyen hülyeségeket, hogy majd nem vállalják. Dehogynem! Nekik is jobb, ha előre egyeztett időpontban kényelmesen, tervezetten megműtik, mint kockáztatni, hogy valami majd nem megy simán, aztán szaladgálhatnak, hogy műtsék gyorsan, mert még a végén valamelyik ott marad az asztalon.
2014. máj. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
59%

Egyet értek a legtöbb kommentelő véleményével. Egy hasi műtét akkor is kockázatosabb mint egy normál úton való szülés. Ha még nem mondták volna neked, nincs két egyforma szülés. Attól, mert anyukáddal ez történt még nem biztos, hogy veled is megfog. Ha császároznak és ne adj Isten valami történik... Arról már nem is beszélve, hogy sokkal tovább tart a felépülés és fájdalmasabb is.

Az, hogy kaptál egy papírt egy PSZICHOLÓGUSTÓL még nem azt jelenti, hogy az ORVOS meg is fogja csinálni a császárt. Ilyenkor az orvos szava az első, nem pedig egy holmi egészségügyen kívül dolgozóé. Igazából nem is értem, hogy hogy engedélyezik ezeket a kérelmezéseket.


Gondoltam leírom a véleményem, ha már úgy is egy ilyen oldal. Látom mennek a lepontozások, nem is értem miért. Nevetséges.

A kérdés is elég érdekes, hisz én a kérdező helyében kiválasztanám az orvosom és elmennék vele a papírral. Megkérdezném mit szól hozzá, engedélyezi-e stb...

2014. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Na, hogyan szültél végül?
2016. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!