Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent István kórházban, dr....

Szent István kórházban, dr. SZékely István vagy dr. Boiskó Klára?

Figyelt kérdés
Első Kislányomat fogadott Orvossal szültem (nem az Istvánban) és magánrendelésre jártam végig , de szerencsére sok dolga nem volt...mi pedig jóval 200e fölött fizettünk összesen. Ezért gondoltam, hogy a következővel, járnék SZTK-ba és amennyit tudnánk a szülés után adnánk az Orvosnak. Ez járható út vajon? Ügyeletesnél szülni esetleg? Fenti két Orvos közül, melyiket válasszam terhesgondozásra? Milyen árfekvés lehet Náluk a szülés levezetés, vannak egyéb tapasztalatok? Köszönöm :)

2014. jún. 3. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:

én nem tudok tanácsot adni az orvosok terén. de látatlanban én férfihpz mennék mert nem szeretem a női nődokit


de sztem legyen doki aki levezeti s szülést ha nem is jársz hozzá végig. volt már rá példa hogy baj lett volna ha nincs fogadott orvos...

2014. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ezzel tényleg nem vagyok előrébb... :D .Nem igazán a nő-férfi nőgyógyász volt a kérdésem, hanem a konkrét Orvosok... amúgy én is Székely doktorral szimpatizálok. Nem tudom, Te szültél-e már, de nekünk az Orvos az elsőnél, szinte csak a kitolásra ért be (ez szinte mindig így van fogadott dokiknál), utolsó fél-háromnegyed óra... + varrás, addig az ügyeletesekkel voltam és az irtó bunkó szülésznővel, szóval pont "sokra" mentem a fogadott dokival százezrekért... persze volt előnye is, de azok jelenleg nem fontosak. Bármi gubanc lett volna (szívhang...) meg se várták volna szerintem az orvosomat és annál az orvosnál szültem volna ingyen, akinél a szobatársam szintén 100ezrekért. Azért köszi a választ ;-)
2014. jún. 5. 14:07
 3/6 anonim ***** válasza:

én jártam mind a kettőnél de végül is egyiket sem választottam.

Boiskó Klára doktornőhöz semmiképp nem mennék, velem elsőre nagyon nem volt kedves. a babákat látszik hogy nagyon szereti de nem bíztam volna meg benne, főleg hogy amikor 12 hetesen kérdeztem hány hetesen jöjjek legközelebb azt mondta hogy a 30-on... szóval kapásból kihagyta volna a terheléses cukrot és az afp-t...

Székely doktor urat inkább választottam volna, ő kedves volt, pedig épp egy szülésről esett be, végül azért nem ő lett mert nem válaszolt az emailemre amiben megkérdeztem járhatnék e hozzá :-D de ha az emberi tényezőket nézzük egyértelműen őt ajánlom!

2014. jún. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem levelezős tipus... ;-) gondolom millió dolguk van és a férfiak nagy általánosságban nem irkálósak, vagy SPAM "lettél" :-). Köszönöm, ez megerősítette ami azóta bennem is kialakult, hogy inkább Székely doktor lesz a befutó :-D
2014. jún. 5. 18:10
 5/6 anonim válasza:

Én is kettejük között vacilláltam amikor nőgyógyászt kerestem (nem szülés miatt!), végül a Klára maradt. Kicsit talán türelmetlen.. de engem mindig megvizsgál és nem csak megtippeli, hogy mi lehet a baj. Mindkét orvosról elsősorban jót olvastam.


[link]


[link]

2014. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hopp, az előző privátba ment, de azért ide is leírom. Én pont ma voltam Kláránál viszgálaton, de nagyon keser

szájízzel távoztam. A nő nemhogy nem kedves, de egyenesen hideg, rideg és türelmetlen. Sőt le is cseszett elég keményen, amiért uh közben felemeltem a fejem. :( Én értem, hogy nem barátkozni megy oda az ember lánya, de azért igazán rám nézhetne, hogy lássa kit is vizsgál...Én nagyon csalódottan távoztam tőle. Bár tény, sok jót hallottam róla, de én nem megyek több é hozzá. :(

2015. febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!