Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszéssel egybekötött...

Császármetszéssel egybekötött esztétikai hasplasztikai műtét. Mit gondoltok erről? Itthon mennyire vannak benne egy ilyenben ezek az orvosok?

Figyelt kérdés

Félre ne értsetek, én nem szeretem a gyerekeket, csak be kellett vállalni, mert gyerek kell....

Akárhogy küzdöttem ellene, a testem ígyis megsínylette ezt a változást, amit amint lehet vissza szeretnék hozni a régi állapotába. Nekem ez minden pénzt megér!


2014. jún. 7. 13:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
En termeszetesen szultem es nem vagtak.meg azert mas egy gatmetszes mint egy csaszaros vagas.persze ha muszaj akkor csinaljak de en orulok h megusztam.rettegtem attol h szetkaszaboljanak.en akartam a gyereket de a testem szornyu lett.most hagytuk abba a szopit es nagyon gondolkozok vmi muteten.de amugy sztem nem csinaljak meg mert ugye kell ido a mehednek visszahuzodni.meg szuleskor ez lesz a legkisebb bajod h h nezel ki.par het mulva mar annal jobban fog erdekelni.de ha azert szulsz mert kell akkor inkabb ne szulj mert a gyerek szivja meg.
2014. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
90%
Miért lettem lepontozva? Azért mert a rokonom belehalt? Még egy ilyen sekélyes lelkületű embert mint a lepontozó. Csak elmondtam hogy ilyen is lehet. Pedig ő nem a testét féltette.
2014. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
97%

Ezmiezmár???3 éve toxémia miatt császárral szültem a lányom!9 óra vajúdás után...hát kérdező, inkább még ua ennyit vajudtam volna...katéter(azota a vizeletcsepegés is megvan...) aztán drain lóg ki a hasadból(ide gyülik egy tartályba a véres genny a hasadból...hasplasztikánál is van...), jönnek nyomkodni a méhed a friss műtött hasaddal óránként, nem kellemes...átvágnak ott mindent...nekem postspinalis fejfajasom lett a gerincerzestelenites miatt(olyan 5 napos migrén amit ha nem vizszintesen fekszel, nem lehet elviselni!!!)az én sebem szépen gyógyult de nem egyről hallani hogy csúnyán varrasodik, vagy a hasfali varrat kiszakad, sérv, trombózis...a varratszedés olyan volt mintha egy láncfüreszt berantottak volna a varratommal..."eléggé" fájdamas...ja az első 12 ora utani felkelésről ne is beszéljünk...kb egy hétig ugy ülsz fel az ágyon mint egy nyomorék, hasizmod nem tudod használni mert olyan érzés mintha hasba rugtak volna...az első kakiért pedig szinte oklevelet kéne adni, hasprés hiányában....a simán szült ismerőseim, szobatársaim másnap ugy járkáltak mint aki nek is szült, pikk-pakk ültek...azt azert diohejban kifejthetnéd mik a terveid a gyerekeddel??fogod etetni, vagy dajkára bizod?vagy netán másnak szülöd?végül is minek szülsz???ha valaki nem szereti a gyerekeket minek szül?olyan nincs hogy KELL oszt kész...belegondoltál hogy mi lenne forditott helyzetben?ha te lennél egy pocaklakó és anyád ilyeneket tenne, irna, mondana???azt hiszed nem érzi???

Lehet hogy van pénzed de lelket nem vehetsz rajta...

2014. jún. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező! rossz kategória, anyatigrisekkel:D A szépség kategóriában rendes válaszokat kaptál volna.


Én így szültem, programozott császárral (gyerekkoromban kengyelem volt, meg amúgyse akartam szülni, hogy őszinte legyek), én magában szültem.


Ott lett volna lehetőség erre a műtétre is, amit mondasz. Az a helyzet, hogy 1,5 milla alatt tuti nem úszod meg, de ha nem probléma a pénz, én bevállalnám.:)


Én pl. altatásban kértem a császit, nem érzéstelenítővel, mikor felkeltem, kértem a dokit, hogy ezentúl hetente jöhessek egy ilyen pihire:)))


Nincs para, kérdező, én a helyedben még most végigjárnám a magánklinikákat, pl. Dr. Rose, keress rájuk neten. És igenis végigkérdezném a magándokikat az dologról, tuti, hogy pénzért ezek bármire képesek:)


Boldog babavárást kívánok!

2014. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
90%
utolsó: azért boldog babavárást röhejes kívánni annak, aki kötelességből szül, különben a gyerekeket sem szereti.
2014. jún. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

köszönöm a remek tanácsot arról, hogy kinek mit kívánjak.:)


szerintem sajnos sok nő vállal így gyereket, mert mit szólnak, vagy mert a férje akar. De egyébként teljesen természetes igény, hogy fontos a külseje, nem mindenkinek, de azért sok embernek igen.


Mi van, ha pl. modell vagy meg kell jelennie valahol (pl. hivatalos szervnél dolgozik)? Erre nem gondoltok? Az amcsi színésznők babáit kiveszik a 8. hónapban, hogy ne nyúljon meg a hasuk, mert gyakorlatilag elveszítik a munkájukat, ha kövérek lesznek.

2014. jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
97%
szívesen. Ilyen nőknek nem kell gyerek. Pont.
2014. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem szereti a gyerekeket, tegyük fel, hogy a férje "kényszeríti" szülésre, és a sajátját majd szeretni fogja:) Ez tuti. Én sem szeretem a gyerekeket, de a sajátomat imádom!!!:)
2014. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
97%
aki olyan hígagyú, hogy ezért vállal gyereket, az meg is érdemli a sorsát. Csak ne sírjon a teste miatt.
2014. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen add örökbe a gyereket már most sajnálom hogy ilyen buta annya van....
2014. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!