Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszéssel egybekötött...

Császármetszéssel egybekötött esztétikai hasplasztikai műtét. Mit gondoltok erről? Itthon mennyire vannak benne egy ilyenben ezek az orvosok?

Figyelt kérdés

Félre ne értsetek, én nem szeretem a gyerekeket, csak be kellett vállalni, mert gyerek kell....

Akárhogy küzdöttem ellene, a testem ígyis megsínylette ezt a változást, amit amint lehet vissza szeretnék hozni a régi állapotába. Nekem ez minden pénzt megér!


2014. jún. 7. 13:36
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Én nagyon lemaradtam valamiről. Nem tudom itt mit kanyaritottatok ki a történetemből. Látszik, hogy nagyon ráértek!
2014. jún. 8. 15:05
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Miről maradtál le?

Arrol h.hülyeségeket írsz!

Mi az h. azért szülsz mert kell....?

És nem szereted a gyerekeket akkor mi a sz@r-ért szültél gondolom h.hogy bánsz szegény gyerekkel.

Szegényke ő érzi h. nem szereted!

2014. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
66%

De nekem miért kell gyerek, ha nem is szereted őket? Hm? Megválaszolod?


Amúgy miért olyan fontos neked a tested, talán abból élsz?


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, ilyet szerintem egy nagyon elit és drága magánklinikán végeznek, bár szerintem megvan rá az összek_rválkodott pénzed.


Csak a születendő gyermekedet tudom sajnálni, a mentális egészségedet nem.

2014. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

"Ki mondta, hogy nem fogom szeretni?""


Kedves kérdező a kérdésedre a válasz :

"Félre ne értsetek, én nem szeretem a gyerekeket, csak be kellett vállalni, mert gyerek kell.... "" szerinted ez a mondatod azt tükrözi hogy te mennyire imádod a gyerekedet???? Hát nagyon nem....

2014. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Paraszt_Mári ***** válasza:
100%

Mi a francért írtad h. nem szereted a gyerekeket ha utána meg sipákolsz h. beléd kötnek érte!

Te nem tudod mit írtál?

Kocsog

2014. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Paraszt_Mári ***** válasza:
100%

Egyébként ez nem úgy működik, hogy kitalálod hogy nincs kedved vajúdni és akkor császárral szülsz!

Melyik bolygón élsz? Csodaországban? Aliz...

2014. jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Huh, én inkább nem minősítek, csak egy dolgot szeretnék kiemelni.


Kérdező, a kérésedet Magyarországon csakis magánklinikán fogják megcsinálni. Viszont ezekről a helyekről sokat elmond az, amit az egyik előző válaszadó írt. Arra gondolok, hogy neki kérésre altatásban végezték a császárt. Az altatásnak pedig sokkal több kockázata van, mint a sima érzéstelenítésnek. De úgy tűnik a magánklinikás orvosok a páciens minden hülyeségét kiszolgálják, ha megkapják a pénzüket, a kockázatok, esetleges szövődmények nagyon nem érdeklik őket.


Magánkórházban választhatsz hasplasztikát, meg van vegetáriánus menü, meg menő csempe a mosdódba, de hogy szakmailag, orvosilag többet kapsz-e, mint az államiban, azt erősen kétlem.

2014. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
76%
Téged nem minősítelek, megtették előttem ,amivel egyet is értek. Viszont a lényeget senki nem írta le. Fizikailag nem kehet normálisan megcsinálni egy hasplasztikát császárral együtt, mert a szöveteknek először regenerálódni kell, kívül, és belül is.2 császáron vagyok túl, nem a levegőbe beszélek...Benn a kórházban a műtét utáni napokban mindened helyezkedik.Auz első fiam után kb 1 év múlva voltam ott ahol szülés előtt. Most 5 hete műtöttek a másodikkal, és most kb 80%-ban rendben vagyok. Nem tudom ez mitől függ.... de folyamatosan változol. Szülés utáni 2 hétben hatalmas átalakuláson mentem keresztül... képzeld ha megplasztikáznak, és utána elkezdene még visszahúzódni minden, hisz szerintem ez hormonális változások okozzák a szervezetben, ami nem kikerülhető....
2014. jún. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
anyukámnak is császárja volt, semmi heg nem maradt neki ,pedig ikreket szült egy kórházban. teljesen lapos, sima maradt a hasa. ezek szerint ez nagyon változó hogy kire hogy hat, ha "szétkaszabolják"
2014. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
28-as vagyok. nem teljesen értem mért pontoztatok le. nem lehet megcsinálni egyszerre a kettőt. Nekem már az első baba után is csúnya kötényhasam maradt, így már akkor utána néztem a dolgoknak... a hasplasztika egy még nagyobb műtét, felfejtik a bőrt jóformán a mellkasig alatta ha kell összevarják a szétnyílt hasizmot, nálam sajna ez is van, és teljesen új köldököt alakítanak ki. Meg kell felelni tb-nél különböző fogyási értékeknek, amit 1 évig kell tartani, regisztrált súllyal kell indítani, ezt is elintéztem... nem értem mért ilyen okos itt mindenki...
2014. jún. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!