Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki ilyen melegben szül vagy...

Aki ilyen melegben szül vagy szült miben tette, milyen hálóingben? Ahol nem kórházi a kötelező.

Figyelt kérdés
Illetve gyerekágyra ciki birkás szivecskés hálóinget vinni? :D Ma vettem, nagyon megtetszett, ujjatlan gombos szürke, van rajta 2 birka (mint a Nici) illetve szivecske felirattal.
2014. jún. 10. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ma éjjel/holnap hajnalban lesz pont 2 éve, hogy szültem. Akkor is meleg volt, én egy sima rövid ujjú hálóingben voltam. Szülés után már leggingsben és pólóban voltam. Semmi gond a birkás hálóinggel, abban leszel, amiben neked tetszik és kényelmes.
2014. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van cuki-macis szoptatós hálóingem :) mintha egy kislányé lenne, komolyan. Szerintem senkit nem érdekel a mintája, rajtad kívül :)

A többihez nem tudok hozzászólni, én kórházi hálóinget kaptam.

2014. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a Tescóban vettem 100% pamut hálóinget 6db-ot.

Nagyon izzadtam, napi 2-3 hálóinget elhasználtam, a férjem folyamatosan hordta haza mosni, hogy mindig legyen tiszta.


Vettem Kínaiban is, de hiába az volt ráírva hogy 100% pamut, olyan volt mint egy kombiné! Izzadtam bele, ragadt rám.

2014. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
En 15en szultem bar hideg volt, de egy melltartoban szultem, mivel itt nincs korhazi haloing sot inkabb melegitoben vannak az anyukak. En egy hosszu polot hasznaltam haloingnek (ferjemet) annyi lelki erom mar nem volt hogy felvegyek ala nadragot.
2014. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

júliusban szültem, rózsaszín, virágmintás hálóingben :D

az osztályon 1. nap valami szívecskés, feliratos volt rajtam, a többi napon póló+rövidnadrág.

dehogy ciki, vidd nyugodtan :)

2014. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszii :)
2014. jún. 10. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vagy Kérdező!!! :)

Semmi baj a baris hálóinggel! ;)

Én piros tacskókutyásat vittem. :)))) Bennem is megfordult a gondolat, hogy talán gáz. :D De láttam másnak is ilyen vicceset.

2014. jún. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!