Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 8 hónappal eddig...

Szülés után 8 hónappal eddig ennyit sikerült leadnom. Kép, vélemény?

Figyelt kérdés

18 kilót híztam az egész terhesség alatt, mostanra sikerült elég közel kerülni a terhességem elején lévő kilókhoz. De még mindig elég rosszul érzem magam a strandon. Kislányommal tök jókat játszunk a strandon de az emberek úgy bámulnak, tök rosszul érzem magam emiatt. :(


Én már nem tudom mire vélni, most ez mért van?


[link]


2014. jún. 10. 21:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%
Valószínüleg nem tudják elképzelni, hogy ilyen alakkal már szültél.
2014. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Téged bámulnak, nem a kisgyereket? Mi a kisbabákat szoktuk bámulni, nem az anyukáját, elég fura. Lehet, hogy még nagyon fehér vagy? Szerintem már nem látszol annyira kövérnek, hogy emiatt bámuljanak.
2014. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem csak dicsekedni akar. Hány éves vagy?
2014. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem hiszem, hogy téged bámulnak. Ez egy teljesen átlagos test. Szerintem inkább a babát nézik.
2014. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Dicsekedni? Ez kedves... De igen, akkor biztosan a lányomat bámulják, egyszerűen csak idegesítő, hogy bámulnak. És magamhoz képest én még mindig nem érzem jól magam a bőrömben, de kösz.
2014. jún. 10. 21:59
 6/26 anonim ***** válasza:
66%
Annyira nincs jó tested, hogy téged bámuljanak!
2014. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
11%
tizenévesen nincs olyan jó testem mint neked, a kiscsajt nézik:D
2014. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem csak paranoiás vagy. Miért bámulna bárki is? Nincs rajtad semmi különleges. Most ez a legújabb divat ebben a kategóriában? A múltkor egy csaj mutogatta magát itt fürdőruhában, hogy felveheti-e. Nem elég, hogy tele van a "hány hetes, milyen nemű, mennyit híztam" kérdésekkel, meg a hozzájuk tartozó képekkel? Most már jön az, hogy minden anyuka itt mutogatja magát fürdőruhában? Mire jó ez?
2014. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
56%
Meglehet apuka kellene... Brrr (1-5 skálán ~3 as)
2014. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem is jól nézel ki, sokan a fél karjukat odaadnák, ha gyerek után ilyenek lennének! :) Szóval nyugi, biztos, hogy nem emiatt bámulnak. Ezek a lehetőségek szerintem:

1. A babádat nézik.

2. Csak úgy nézelődnek az emberek, bambulnak ki a fejükből, mint mindenki. De mivel te nem érzed jól magad, ezért azt gondolod, hogy téged bámulnak.

3. Tényleg téged néznek, hogy milyen aranyosan pancsiztok a babáddal.

2014. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!