Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után hány hónappal...

Szülés után hány hónappal sikerült visszanyernetek az alakotokat?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
5.hónapra.Azért a pocakom még nem a régi,talán nem is lessz.Viszont ujra 50kg vagyok.
2013. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A kilókat nagyjából fél év alatt ledobtam, de az alakom soha nem lesz olyan, mint a gyerekek előtt.
2013. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerencsés genetikám van...már a korházban furán néztek a növérek:)mert a varratszedésre már teljesen lement a hasam,3 héttel szülés után már ugyanannyi voltam mint a várandosság elött.Most 4 hónapos a baba én pedig 2kilóval könnyebb vagyok...
2013. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szerettem volna ha marad rajtam pár kg a szülés után. 42 kg-val kezdtem a terhességet (155 cm vagyok). Össz-vissz 9 kg-t híztam. Már a kórházban megjegyezte a többi anyuka, hogy úr isten már semmi hasam nem is maradt. Mikor hazajöttünk a kórházból 45 kg voltam. Mostmár az a pár kg is lement rólam ami rajtam maradt.

Pedig én nagyon szerettem volna hízni. Sőt még mindig szeretnék... :/

2013. jún. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Már annyival jöttem haza,mint amennyivel teherbe estem,

48 kilóval.

5 hónapja szültem,most 46 kiló vagyok.

Szeretnék hízni,de nem sikerül.Sajnos ilyen a genetika. :(

2013. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6 hónapja szültem, de még van rajtam 3 kg. Amíg szoptattam rengeteget ettem, hogy több tejem legyen, de ahogy elfogyott, elkezdtem fogyózni és mozogni.
2013. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Plusz 5 kilóval mentem be szülni és mínusz 5 kilóval jöttem ki. Vagyis a kórházban töltött 5 nap alatt 10 kg jött le. Komplikáció volt, így nem is csodálkoztam annyira. Viszont még mindig kap anyatejet a babám (lassan 9 hónapos) és a hónapok alatt szép lassan nem hogy visszajött a kiindulási súlyom, de lassan a szülési súlyomnál tartok :((( Nagyon el vagyok keseredve, már azon gondolkodok, hogy nem kap több anyatejet és hozzáfogok végre rendbehozni magam...
2013. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

huh itt mindenki ilyen hamar "visszaáll",aszta:)))

Nekem első fiam után 1 év kellett mire kilókban rendeződtem, de a testem nem lett már a régi(mellek,mellkas, has,talpam is nagyobb lett 1 mérettel)

Most 2. kisfiam fél éves és azt mondom meg vagyok elégedve magammal,igaz tuti 70 kg körül mozgok(174 cm vagyok),de így már nem olyan rossz.Még lemehetne néhány kg, de ráér.

Mondjuk időm sincs még nagyon külön tornázni,estére totál kivagyok és elég sokat sétálok a gyerekekkel.

2013. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
már a kórházban lement minden..így volt ez az első fiamnál is,vele is 9 kilót híztam,47ről indultam,most 45 vagyok,szoptatok,és amíg szopik nem is fog feljönni semmi...sajnos.talán ha abbahagyjuk,majd jön fel 2-3 kg,mint az első fiammal is.de őt 2 évig szoptattam?!nemtudom most hogy lesz de szeretnék kicsit hízni,a hasam viszont nem tetszik,az elsőnél még elment de mostmár ronda hiába a régi súlyomnál vagyok :(
2013. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 53 kg-val kezdtem a terhességet, a nyári nagy meleg miatt nagyon vizesedtem, és így 20kg-ot sikerült híznom. Persze amint megszületett a kisfiam egy hét alatt lement 10kg, a többi szép lassan, de stagnált 58-59 kg körül. Majd most (8,5 hónapos a kisfiam) abbahagytam a fogamzásgátló szedését, és gyanítottam, egyből megindult nálam a fogyás, most 56 kg vagyok, de szerintem ez megy még le.
2013. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!