Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Annyira varom a szulest de...

Annyira varom a szulest de meg semmi jele, hogy tereljem el a figyelmem rola?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 39. hetbe lepek es meg csak joslom sem volt soha, a kulso mehszaj 1 ujjnyira van nyitva. Nagyon fitt vagyok egesz nap porgok, probalok mindig valamit csinalni itthon hogy ne allandoan csak a szulesre gondoljak hogy mikor indul mar be. Ti hogy vagytok akik nemsokara szulnenek, van meg aki ennyire varja? Praktikakat nem akarok alkalmazni mert ez a babam dontese es a sorse hogy mikor szeretne kibujni, na meg az sem biztos hogy sokat erne.... elore is koszi a valaszokat!!
2014. jún. 14. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes, mindenkinél így van :) Hamarosan itt lesz az idő, én is csak ezzel bíztatom magam :) 38 hetes
2014. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is detto ez van, nemsokára indulok a piacra bevásárolni, főzés aztán estére hivatalosak vagyunk egy kertipartira szóval én se unatkozok. Nekem is végig tünetmentes volt a terhességem, ha nem lenne nagy a hasam el se hinném, hogy lakk bent valaki. Jóslóim se voltak, igazából el se tudom képzelni hogy én szülni fogok. Nagyon nem ilyennek gondoltam a terhességet mielőtt az lettem volna. Ezért nem is éri meg parázni bármin is, meg olvasgatni mások rémtörténeteit. Oké meghallgatom ki mit mond a szüléséről, terhességéről vagy bármi más témáról de ennyi kb. nekem úgyse lesz pont olyan :) Mint hogy a szülés utáni időszakra se lehet felkészülni, majd alakul minden magától..:) Szerintem "sodródj az árral", ne agyalj ezen hogy na mikor jön már, majd jön ha akar:). Én minden nap elmondom páromnak, hogy na ma este tuti szülni fogok, de csak félig meddig viccelek, mert már utálom az éjszakákat így...aztán hamarosan nem csak vaklárma lesz..:)
2014. jún. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En sem tudom elkepzelni hogy barmikor szulhetek mert meg a pocakom is kicsi, azt hiszik hogy a 6. honapban vagyok, pedig a babamnak teljesen normalis sulya van. Igyekszem programokat szervezni hogy lekossem magam es varok mert mast ugysem tehetek! :)
2014. jún. 14. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:
ugyanigy voltam.sajnos nincs rá mod gogy lekösd magad. Én a 41+2 hétig igy voltam a 38.héttől.gondolhatod.nekem is kicsi volt a poocim mégis 3600gos baba volt benne. még az utolso napokban is csak max 8honaposnak néztek. pedig akkor mar tul voltunk a 9.en is. Nehéz várni és várni...Csinalj meg mindent amit akarsz,menyj el pedikürőshöz fodraszhoz mert nem lesz ra idő utanna.. Én ezt halogattam és mostmar 3honapos a kicsi de még mindig nem jutottam el. Pedig jo lenne mar..
2014. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!