Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek kipróbáljam...

Szerintetek kipróbáljam milyen a vajúdás? (dönthetek)

Figyelt kérdés
Téraránytalanság miatt lesz császárom? Ma beszéltem a dokival, azt mondta a következő viszgálatig döntsem el szeretnék-e 1-2 órát vajúdni és úgy császároz, vagy pedig egyből műtő. Első terhességem nem tudom hogy döntsek :) szerintetek?
2014. jún. 19. 20:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

18-as...van ilyen. Fertozesveszely akkor lep fel, ha elfolyt a magzatviz. Nalam errol szo sem volt. A 42. het elott voltam 3 nappal, mar az inditasert is konyorognom kellett, es hiaba kaptam pesszariumot majd zselet semmit sem tagultam. Meg a burokrepesztestol sem...amugy mondtak a masodik probalkozas utan, hogy most mar visznek a szuloszobara, de aztan megsem tettek. Sot! 17 oraval kesobb veszekedtunk veluk, mert azt mondtak nincs hely.

Kiraly...amugy nem Mo...de megerdemlem.


Meg a fajdalomhoz annyit, hogy a fajdalomkuszobom magas. Az elso 51 orat mindenfele fajdalomcsillapito nelkul csinaltam vegig, nem volt gaz, bar rendszeresek es a muszer szerint is erosek voltak a fajdalmak. A pokol akkor jott, amikor oxyt kezdtem kapni es nem hatott az epi...na ezt nem kivanom senkinek. A kerdezot viszont inditanak es valoszinu oxyt is kapna...azzal teljesen mas vajudni. Es ezt mar tobbektol hallottam, nem csak a sajat tapasztalatot mondom.

Mindenkinek mas az teny, de nehezitett menetnel szamitson mindenki a legrosszabbra.

2014. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Én voltam Svédországban gyakorlaton, totál elfogadott volt, hogy elfolyt magzatvízzel hazaküldték a terhest, és mondjuk 48 óra múlva jóformán szeptikusan ért vissza, addigra lettek ugyanis fájásai. Szívás. Jó a magyar terhesgondozás.
2014. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
52%
Éld át, éld meg, hogy milyen az amikor elönt a fájdalom, mert ha van rá lehetőség és nem veszélyeztet egyikőtöket sem akkor igen. Nem tudhatod, hogy kapsz-e az élettől még egy lehetőséget rá.
2014. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
51%
Ez a megfogalmazás csak nekem bizarr...? Milyen, amikor elönt a fájdalom... Hát nem tudom...
2014. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
52%
Olyan ami nem hasonlítható semmihez, aminek tudod, hogy ott a végén a kisbabád, akit Te hoztál a világra.
2014. jún. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
68%
Én értem, mire gondol a 23-as hozzászóló.
2014. jún. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
51%
Én is tudom, mire gondol, megérteni nem tudom, hogy miért elengedhetetlen rész a fájdalom...? De innentől jön az, hogy ízlések és pofonok. Számomra soha nem volt lényegi elem a szülésélmény, én olyan típus vagyok, aki tökéletesen és teljesen tesz rá, hogy hogyan, milyen módon jön világra a gyermeke. Sokat vártunk rá - egyet akartam, hogy egészségesen segítsék világra. Mindegy, hogyan.
2014. jún. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

21-es! Esetleg mindez Angliában történt veled?


Első babám sürgősségi császáros volt, semmit nem vajúdtam vele.

Most várom a másodikat, nagyon remélem, hogy császár lesz.

Egyetlen dolog miatt: Angliában élünk és itt egy esetleges túlhordásnak, hosszúra nyúlt vajúdásnak súlyos következményei lehetnek. Számtalanszor olvasok rémtörténeteket itteni szülésekről.

Viszont, ha felajánlják a vajúdás lehetőségét, a császár előtt, élnék vele.

2014. jún. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Nekem a szülés megindulásakor dönt majd az orvosom, hogy császár vagy szülés lesz-e, mert faros a babám. DE ő azt mondta, hogy a baba miatt KELL vajúdni. (Első fiam természetes úton jött a világra, most is ezt szeretném.)


Vagyis vajúdj!

2014. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
A baba állítólag kisebb sokként éri meg a születését, ha előtte a vajúdásból is jut neki. Állítólag. A vajúdás eleje nálam abszolút nem volt gáz, ha pedig kíváncsi is vagy rá, akkor miért ne.
2014. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!