Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros szülés után fél...

Császáros szülés után fél évvel sex után vérzek van hogy napokig, de miért?

Figyelt kérdés
Fél éve szültem meg a babámat császárral, kb. egy hónapja sex utáni napokban vérzek, mi okozhatja? Még nem állt vissza a ciklusom ezért nem foglalkoztam vele egy két hétig azt gondoltam hogy a hormonok. De mostmár rájöttem hogy mindig az együttlétek után van vérzésem, mostmár a hasam is fáj. A doki akinél szültem csak szerdán lesz legközelebb.
2014. jún. 20. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig ezt csak doki tudja megmondani.
2014. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Közben nem fáj semmid?

Menj vissza a dokidhoz.

2014. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De közben is fáj a hasam nagyjából ahol a vágás van. :(
2014. jún. 21. 08:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is volt mindkettőnél.

Az elsőnél ergam cseppet kaptam,mert a babám nem szopott,a másodiknál mivel szopott így semmit.Én is nagyon sokáig véreztem együttlétek után,de lehet,hogy azért mert keveset voltunk úgy együtt.

Egyébként a kb.1000-2000mg C vitamin nagyon sokat javított rajta és utána már többet tudtunk együtt lenni.

Most lesz a 3.császárom-hááát már előre félek:(

2014. jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát most tesztelünk lehet a fogi gátló okozta... :S
2014. júl. 12. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!