Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolci Semmelweis Kórházban...

Miskolci Semmelweis Kórházban hogyan zajlik a szülés? Sima és császáros is érdekelne.

Figyelt kérdés
Ha valaki szült ott mostanában, leírná?Milyen a szülőszoba, milyen az ellátás, mi történik szülést követően a picivel, a mamával?Párom maradhat e velem vagy elküldik?Légyszi, aki tud segítsen:-)
2014. márc. 27. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:
sima szülés: bemész fájdalmakkal,felkísének a szülőszobára,előtte egy helyiségben megvizsgálnak,kikérdeznek,felveszik az adataidat, lezuhanyzol,átöltözöl,bemész a szülőszobába,az egy nagy szoba,egy ággyal,bordásfallal. felfektetnek,csak feküdni lehet (nekem nem volt szülésznőm,lehet h ezért), rádteszik az nst-t,kínlódsz, idővel a férjedet is beengedik,majd egyszer csak kibújik a baba,mellkasodra teszik,,majd elviszik megfürdetni,addig e megszülöd a méhlepényt,összevarrnak,addig apánál van a baba,melletted ül majd egy széken(ha bír ülni). ha végeztek veled,megzsoptatod a babát,1-2 órát még hármasban lehettek,apát elzavarják,téged szobára visznek. én hajnalban szültem, 6 körül kerültem szobába, 10 körül hozták a babákat. onnantól veled van mindig. látogatási idő 11-12-ig és talán 3-5-ig,de ez már csak halvány emlék. ha semmi baj nincs,3 nap után hazaengednek. ha délig megszülsz, akkor pl. ha péntek délig megszülsz,akkor hétfőn haza mehetsz. ha dél után,akkor csak kedden. remélem segítettem. sok sikert.
2014. márc. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!