Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valaki a győri korházban...

Volt valaki a győri korházban a vip szobába? Hogy sikerült bejutni? Megérte-e? Olyanok is írhatnának akik nem ott voltak de jobb lett volna ott, miért?

Figyelt kérdés

#VIP szoba #győri korhàz
2014. jún. 27. 18:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
én Győrben szültem 4 hónapja. sima egy ágyas szobában voltam az ikreinkkel. szerintem ott sem lehet másabb mint a sima szobában.
2014. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Es azt,h kaptad a szülésznőd intézte?vagy csak szerencséd volt?amúgy hány agyas szobák vannak?
2014. jún. 27. 19:21
 3/19 anonim ***** válasza:
a szülésznőm intézte. nagyon rendes volt. mi nem is kértük tőle :) azt hiszem hogy 2-3 ágyas szobák vannak.
2014. jún. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi a segítsèget :)akkor en beszelek vele hatha nekem is valahogy lesz 1agyas nagyon nem akarok masokkal lenni..
2014. jún. 28. 12:35
 5/19 anonim ***** válasza:
abból a szempontból hogy ikreink vannak így jó volt az egyágyas szoba. senki sem zavartak mikor sírtak. abból a szempontból meg rossz volt hogy amikor nem volt látogatóm egyedül voltam. sokat agyaltam, sírtam....
2014. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Sírtàl??de miert?en nagyon nem szeretnèk idegen kismamakkal lenni meg örülnèk ha a parom bent lehetne sokszor akar a szobaba is es igy azert nem zavarna senkit,h ott van..legszívesebben hazajönnèk egyből..
2014. jún. 28. 20:26
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen, sírtam, mert első babák, és nem volt kitől kérdeznem, mert a csecsemős nővérek....hát.... Pl, annyira fájtak a melleim, hogy sírva tudtam szoptatni már a 4. nap, és annyival elintézték hogy kenegessem anyatejjel és az puhít, és az sem volt hogy pihent az egyik mellem, mert az egyiket az egyikből a másikat meg a másikból szoptattam. Amúgy hozzátartozó nem mehet be a szobába. Ránk is ránk szóltak. De persze azért a férjem bejött, meg este fél 7 körül ment haza. Gondoltuk ha más megcsinálhatja akkor mi is :D Amúgy hány hetes vagy?
2014. jún. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A sírásra visszatérve: nem tudtam, hogy jól csinálom-e a dolgokat, meg akkor még keltettem őket 3 óránként és egyszer az egyik picurom nem akart felkelni. Annyira aludt és akkor is kiborultam, hogy úr isten mi van vele....
2014. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Istenem szegènykèm:(( hat igen ket picivel amugy is biztos sokkal nehezebb..de azóta màr biztos nagyon sok örömöt okoznak neked:))meg meg sokat fognak!en meg csak 17hetes vagyok csak hat en ilyen kis paràzos vagy sajnos aztan mar ilyeneken agyalok,h mi lesz ott:))meg mar nagyon varom,h itt legyen velunk a kis drágam de biztos nekem is nehèz lesz az eleje..első baba..bele kell ràzódnom:)
2014. jún. 29. 16:36
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát azért egy babával biztos egy picit könnyebb lesz :)

Igen, nagyon sok örömet okoznak!!! Már betöltötték a 4 hónapot! Van fogadott dokid?

2014. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!