Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Petefészekgyulladás után...

Petefészekgyulladás után mikor sikerült teherbe esned? Már 10 hónapja próbálkozunk, de most kiderült hogy be van gyulladva jobb petefészkem. Kicsit barnázok is. Kaptam rá győgyszert.

Figyelt kérdés
Ha elmúlik a barnázás utánna egyből lehet próbálkozni vagy csak a következő ciklusban?
2012. márc. 10. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2010 novemberében volt egy gyulladásom, ami decemberig húzódott. Még januárban is kaptam gyógyszert rá, de utólag belegondolva felesleges volt. Végülis februárban kezdtünk bele a babaprojektbe, és áprilisban estem teherbe. Szóval elég hamar ment. Ha antibiotikumot kaptál, akkor légy résen, mert nekem a szedése után azonnal kijött egy gombás fertőzés, amit szintén ki kellett kezelnem. Szerintem a dokit is kérdezd meg, úgyis kell visszamenned, gondolom. Remélem hamarosan sikerül! :)
2012. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt petevezeték gyulladásom, kaptam rá gyógyszert. A babaproject nem ment könnyen, de ennek semmi köze ahhoz (peteérésem nem volt, mikor ezt rendbe tették rögtön terhes léettem. Most mmár a kistesót várjuk, hát hozzá semmilyen gyógyszer nem kellett. Biztosan sikerülni fog előbb-utóbb!!
2012. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nektek vérzés/barnázás is volt?Nekem még mindig van barna folyásom,pedig már 3 napja szedem a gyógyszert.Már van egy két éves pici fiam,remélem a kistesó nem sokat várat magára:)de jó lenne már pozit tesztelni végre:)
2012. márc. 11. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!