Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megoszthatom veletek szülésem...

Megoszthatom veletek szülésem csodálatos történetét?

Figyelt kérdés

A kis apróság, 3950gr és 61 cm-esen látta meg a napvilágot,31 hetesen úgy gondolta csak jobb lenne odakint,de az infúziók hatására még maradt!:)

így végül 39+4 hetesen indult be a szülés december 4-én, éjjel fél 2-kor!5 perces fájásokkal!Ezek hajnal 3-tól 3 percesek lettek,na akkor hívtam a szülésznőt(kicsit berezeltem,h még otthon meglesz)De mondta,h amíg nem "csempeszaggató",addig próbáljunk meg itthon maradni,mert csak könnyebb így!A páromat is akkor ébresztettem,hogy mehet borotválkozni!:)

Volt egy fogadalma,h nov 18tól(arra az időpontra módosították a szülés várható időpontját)nem borotválkozik a szülésig,vagyis csak a kislány kedvéért fog:)))

szóval tök nyugiban megborotválkozott,zuhanyzott,mejd nekem is segített,mert akkor már a földre kívántam a csempéket:)

Fél 6-ra értünk a kórházba és az ügyeletes doki azt mondta egy ujjnyi!!!Azt hittem sírva fakadok:(

fél 7-re ért be a szülésznőm,ő már 2 ujjnyinak talált,és vizsgálat közben elfolyt a víz is!Akkor előkészített,és zuhanyzáskor már nem is láttam a csempéket!Párom 8 kor jöhetett be,akkor mentünk a szülőszobára,és a köv vizsgálatkor a szülésznő mondta,hogy 10-15 perc múlva másszak vissza az ágyra,mert szülünk,és rohan hívni a dokim,h mégse menjen rendelésre,mert akkor innen elkésik!8:45-kor kellett felmásznom az ágyra,(a doki is odaért:))9:re lett meg a nagylányunk!Csodálatos volt!Mikor a pocimra rakták minden megszünt,semmi nem fájt már,és ő lett a világ közepe!Az orvosom még fényképeket is csinált,nagyon szép emlék!

Már egy hónaposak vagyunk,a szopival vannak gondjaink,de idővel annak is meg kell oldodni!

Szóval csodálatos volt első babánk érkezése!

mindenkinek csak azt tudom tanácsolni h a fájdalmak alatt arra kell gondolni,h amikor meglátja élete értelmét,minden elmúlik,kitartás!

Nagyon boldog babavárást anyaságot babázást mindenkinek!

Ennek az oldalnak vettem a legnagyobb hasznát a terhesség alatt is és most is!

Nektek is köszönök mindent!!!


2010. jan. 6. 11:13
 1/9 A kérdező kommentje:
9:25-re lett meg! bocsi:)
2010. jan. 6. 11:15
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a babához!Sok bolgogságot kívánok nektek!
2010. jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! :-)
2010. jan. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is gratulálok, és még nagyon sok boldog szopizós!! napot kívánok!
2010. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én örömmel olvastam soraidat, nekem már 9 hónapos a lányom de még most is olyan élénken él bennem a szülés. Gratulálok és sok boldogságot nektek!
2010. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szívből gratulálok a picihez és sok boldogságot kívánok.májusban én is jövök a történetemmel.
2010. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok szeretettel gratulálok,és köszönöm hogy megosztottad velünk a történeted.Jó volt olvasni.

Szerintem részletesen jegyezd fel magadnak is, nagyon kedves emlék lesz. Anno én is mihamarabb leírtam,mert a nehezebb részek azóta már elhomályosodtak.


Boldog babázást!

2010. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szép nagy baba, gratula.4 hós baba anyukája.
2010. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

3hónapos kisfiú anyukája

2010. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!