Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugó 1 hete távozik....

Nyákdugó 1 hete távozik. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam dokinál, akkor megvizsgált ami picit fájt. 2111es a méhszájam. Azóta a wc papíron szokott lenni ilyen nem kemény kocsonyás hanem vérrel szennyezett takonyszerű cucc (bocsi a kifejezésért). Ez kb 5-6 napja tart. Görcsölgetéseim vannak. Szerintetek ez nyákdugó lehet? 37 hetes vagyok menses szerint UH szerint 36+4 hetes
2014. júl. 8. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

A nyákdugó távozhat több darabban, napokon át, igen lehetséges.

(Kár volt így megvizsgálnia a dokinak) Lehet hogy hamarosan megszülsz.

2014. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges. Van akinek hetekkel elóbb kijön, lehet hogy ma szülsz de az is lehet hogy csak két-három hét múlva. Én pl: az nap szültem mikor kiesett a barátnőm meg 4 hét múlva de azt is indítással.
2014. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második, igazad van, de ha már alvadt véres, akkor megindult a tágulásos vérzés, ez más, mintha vér nélkül távozik a dugó.
2014. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nalam ket reszletben tavozott, eloszor szules elotti este, masik resze kovetkezo nap delutan. Meg aznap ejszaka meglett a baba, 35 hetesen.
2014. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolso vagyok, ja es veres volt a "cucc", iolyan mint ahogy leirtad.
2014. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!