Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikorra szültetek (hét plusz...

Mikorra szültetek (hét plusz nap)? Kisfiatok illet kislányotok lett?

Figyelt kérdés
Voltak e napokkal előtte jelei a szülésnek, gondoltátok e hogy hamarosan itt az idő vagy váratlanúl ért?? vagy ctg mutatott e már vmit?
2010. jan. 7. 13:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
38. hét kereken. kislány.semmi jele nem volt
2010. jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
40+5 hétre kisfiú. Már nagyon vártuk, de csak a hasam keményedett, más jel nem volt. Aztán kitágultam és indították a szülést.
2010. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Kiírt napon, kisfiú. Semmi jele nem volt.
2010. jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

3 héttel a kiírt előtt,és már 1 hete 1 újnyira nyitva volt a méhszájam és a ctg is fájásokat mutatott!De előtte nap estéjén még nem is gondoltam arra,hogy reggel megyek szülni!

Kislányom lett!

2010. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Az első 41 hétre született, kislány, kb a 38. héten elment a nyákdugó, más nem volt. Inditani kellett.

A második 40+2 hétre született, kislány, nyákdugó megint elment, indítani kellett.

A harmadik 39+4 hétre született, nyákdugó elment, előtte pár nappal erősödtek a jóslófájások, előző nap hasmenésem volt. Az orvosom 4 nappal előtte mondta, hogy közeleg az idő a ctg. alapján.

2010. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
39+4 hetesen szültem, kislány. Semmi előjel, én hülye előtte nap még kirándulni voltam. ctg előtte 2 nappal semmit nem mutatott.
2010. jan. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
41. héten, kislány. Előtte este 10 órától kezdve sokszor keményedett a hasam. Kb. de. fél 10-től jöttek az igazi erős fájások és du.13:47-kor megszületett a kislányom.
2010. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
39plusz4napos voltam.semmi jele nem volt.a ctg sem mutatott semit.kisfiu lett
2010. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
40+1hét,kislány.Aznap amikor szültem(addig semmi jel nem volt),még templomba is voltam és utána a férjemmel capuccinoztunk.Mielött elindultunk volna(fél5-kor) elkezdett fájni a hasam-nem hittem volna,hogy nemsoká szülök,azt hittem,h.csak jóslófájások-és akkor éjfélkor megszületett a babám.A ctg nem muatott semmit.
2010. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

40 hét+ 2 napra, kislányunk született.

Előző nap voltam amnioszkópián, éjszaka elment a nyákdugó. Másnap mentem nst-re reggel, visszahívtak délutánra is, akkor már 10 perces fájásaim voltak, de mivel az nst tökéletes lett, azt mondták, menjek nyugodtan haza, ebből ma biztos,hogy nem lesz gyerek. Délután fél6kor mentünk vissza, akkor már 5 perces fájásokkal, megvizsgáltak, már 2 ujjnyira ki voltam tágulva, felmentünk a szülőszobára, éjjel 22.05kor megszületett a kislányunk :):):)


15 hós kislány anyukája

2010. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!