Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 9 hónappal fantom...

Szülés után 9 hónappal fantom fájdalom!? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Hali .. lehet butaság, de szeretném ha leirnátok véleményeteket, tapasztalaitokat. Pont ezekben az órákban, 9 hónapja,megszületett a kisfiam. Egy hónapja kb.olyan furcsa a közérzetem, fáradtabb vagyok, stb.. és a menstruációm is késett 2hetet. ( elötte nem volt jellemzö) Csináltam tesztet, negativ, de védekezünk is gyógyszerre.. meg egy hete meg is jött. Lényeg a lényeg, hogy olyan gyengének éreztem magam, majd pár napja olyan görcsök jöttek rám, mint mikor vajudtam. Lefeküdtem, magneb6, aztán elmult.. azota megvagyok.. viszont ma estére tornyosult, hányinger, fejfájás, enyhe görcsök, stb. Lehetséges, hogy ezek fantom fájdalmak, vagy nektek mi a véleményetek? ( bocsi ha bonyolultan fogalmaztam..)

2014. júl. 13. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Gratulálok a kisfiadhoz!:)

A fantomfájdalom ebben az esetben nem érvényes,ugyanis a fantomfájdalom egy saját,leamputált szerv miatt következhet be,nem pedig egy szülés után.Azt tanácsolom,hogy ezzel menj el egy alapos,tapasztalt nőgyógyászhoz,és kérdezd meg tőle,hogy vajon mi ez,és miért van.

Szerintem fontos,hogy szakember lássa,hogy mi a helyzet nálad!És szakember meg is vizsgáljon.Ilyen esetben nincs fantomfájdalom.

2014. júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) igen, kicsit hülyén fogalmaztam.. de mind1. Voltam egy hónapja dokinál, minden rendben volt.. ezért nem értem mi lehet a baj. Arra is gondolok, hogy most kezdtem el a fogamzágátlót nem rég, és lehet attol? Nem tudom.. de ha nem változik egy hét mulva max, akkor ujra elmegyek dokihoz :)
2014. júl. 14. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!