Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés heget 5 héttel...

Császármetszés heget 5 héttel szülés után borotválhatom?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Húúú...még a hideg is kirázott, ha arra gondolok, hogy a hegemet 5 héttel a műtét után borotválom. Tavaly tavasszal császároztak, borotválkozom is rendszeresen, de a mai napig rosszul vagyok, amikor a hegemet borotválom. Egyébként tavaly nyáron, az első borotválkozás alkalmával úgy begyulladt a hegemben az egyik szőrtüsző, hogy hetekig gennyes, duzzadt volt a hegem abban a foltban. Szval én még nem borotválnám a helyedben, vagy ha mégis, baromi óvatosan. Mondjuk én is nagyon óvatos voltam, mégis begyulladt.
2014. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
nektek , hogy a csudában van ott ször?
2014. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minimális szőr nő olyan magasságban is. Engem pl. a bugyivonal alatt vágtak alig a szeméremdomb alatt.
2014. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon lent vágtak, kb. abban a magasságban, ahol a szőr kezdődik, így nekem is "felér" a hegemig egy kicsit. Én mondjuk epilálom, talán ez az egyetlen "jó" benne, hogy ott nem fáj, mivel érzéketlen.


Ha begyógyult a sebed, akkor borotválhatod!

2014. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első hegem minimálisan a szőr vonalába esett, a második meg még lejjebb, így nekem is van ott szőr, de nem borotválom egyelőre, nekem is 5 hete volt a császárom, de (úgyszintén) a hideg kiráz a gondolattól is!
2014. aug. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most borotváktam a hegnél nagyon óvatosan. 6 hónapja szültem.
2014. aug. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!