Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi gyümölcsöt érdemes...

Mennyi gyümölcsöt érdemes lefagyasztani a babának? Milyen fajtákat, meg kell hámozni ha darabolva rakom el vagy pürésitsem?

Figyelt kérdés
Én szilvára,barackra,körtére gondoltam mert márciusban lessz a babám 6 honapos és ezekkel(részben)kezdeném a hozzátáplálást!
2008. aug. 5. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha minden képpen szeretnél lefagyasztani neki gyümölcsöt mosd meg pürésísd le és pici üvegben fagyazd le.De elsőre én inkább az üveges kész bébiételekkel ill.gyümölcsökkel próbálkoznék.A kislányomnál előfordúlt allergia valószínűleg a permetszerre.A kisfiamnak semmi baja nem lett.Ja és a hélyát természetesen szedd le a gyümölcsöknek.

2008. aug. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Kezdésnek almát, és Őszibarackot szokás adni, reszelve, turmixolva.Körtével, szilvával még várj, azok koraiak lennének.Alma, barack után jöhet az banán.Én soha nem adtam a fiamnak üveges ételt, mindig magam készítettem.Mellette 2,5 évig szoptattam.Most is ugyanez lesz.10 percet vesz igénybe az elkészítésük, és legalább tudom, mit adok neki.35 hetek kismama
2008. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mikortol adhatok szilvát és körtét?
2008. aug. 6. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!