Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes szülés után hasleszorí...

Érdemes szülés után hasleszorító övet használni? (császár után)

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én figyelmemet valahogy elkerülte a beszerzésnél h esetleg ezt is kéne,szép lassan húzódott vissza császár után,2.gyerkőcnél meg már minden másra figyeltem (sima volt),2.szoptatás vége felé elkezdtem hasazni,4-5hó alatt izmos lett,nem csak lapos.Szóval tornázni érdemesebb.
2014. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem, én nem használtam. Csak ne erőltesd meg magad
2014. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem erdemes, mert lehet hogy amikor rajtad lesz lapos lesz a hasad, de az izmok ellustulnak alatta, es logos marad. Eleinte lehet furcsa lesz, hogy megszultel megis van hasad, de hidd el eleg szepen vissza fog huzodni, aztan egy kis tornaval lehet rajta meg alakitani. Esetleg akkorra vennem fel, ha szules utan valamilyen eskuvobe, vagy unnepsegre mennek, mindennapos hasznalatnal nem ajanlott
2014. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Párom vett, mert alig bírtam mozdulni. 3 nap alatt bő lett rám, úgyhogy nem is hordtam tovább. Magam is meglepődtem.
2014. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az én orvosom azt mondta, lehet hordani, de teljesen felesleges, mert úgyis helyre megy aminek helyre kell menni, a többin meg nem segít az öv. de mondjuk ő férfi, sose szült és sose hordta az övet :) viszont azt olvastam, aki mégis viselni szeretné, csak is fekvő pozícióban vegye fel, mert akkor helyezkednek el úgy a szervek, ahogy lenniük kell. különben akár meddőséghez is vezet - nem tudom, csak olvastam!!
2014. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én kaptam hasleszorítot, gyógyászati segédboltból hozta férjem, nem tudtam használni, borzasztó kényelmetlen volt.

Viszont kaptam egy olyan fehérnemüt,amit nagyon jól esett viselni. A bugyi elejében volt egy kb. háromszög alakban egy kissé passzosabb gumirozott anyag, ami feszesebb volt, és jó tartást adott,sokat segített.

2014. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Feleségemnek nem jött be... (negyedik császár után)
2014. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a császár után sokat segített. A baba végig nagyon magasan volt a hasamban, és a rekeszizmom úgy ellustult, hogy az első gyermekágyas napokban alig kaptam levegőt, amikor felálltam. ha rajtam volt a haskötő, jobban tudtam levegőt venni. De nem szabad túl sokat használni, mert ez is engedi ellustulni az izmokat. Második, normál szülés után már nem használtam.
2014. aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!