Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nincs fogadott dokim és...

Ha nincs fogadott dokim és úgy érzem közeleg a szülés, hova menjek? Mennyivel elöbb száll le a has?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok,szóval még korai lenne.Simán a nődokihoz menjek?
2008. aug. 7. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia.Ha nincs dokid és valami neked nem stimmel egyszerűen hívd fel a kórházat ahol szűlni fogsz jelen esetben ahova tartozól és ők fognak segíteni.Ha megindul a szülés és nincs autó akkor mentő ha van akkor irány a kórház.
2008. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az normális,hogy sokkal melegebb a köldököm?Én úgy vettem észre,hogy befér a tenyerem a mellem alá.Ez jelent valamit?
2008. aug. 7. 13:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia Én írtam az előbb.Igen kezd leszálni a poci de még ez nem jelenti azt hogy rögtön szülni is fogsz.Ha akarod elküldöm emilbe a számom hívj fel nyugodtan.Csak előbb írj emilt hogy tudjak hova válaszolni.
2008. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első babánál általában 4 héttel hamarabb száll le a pocak.
2008. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek tud leszálni a pocija, nekem pl azt mondták, hogy mivel nagy a baba és még a feje is 10cm fölött van nem tud beilleszkedni.Amúgy nem kell felhívni a kórházat, egyszerűen be kell menni és az ügyeletes doki foglalkozik veled.Hogyha mentőt hívtok OTT UGYANAZ A HELYZET..bevisznek a kerületi kórházba és már indulhat is a buli :o)

Könnyű szülést kívánok

39 hetes kismami

2008. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanígy vagyok! Csak simán bemegyek a kórházba, amelyikhez tartozom és az ügyeletesnél megszülöm a babámat!! Ennyi.. Remélem!! :-)
2008. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia!


nekem 37.héten jött a babócám,előtte héten kezdett leszállni a pocim,előtte nap fért bele a tenyerem a mellem és a pocim közé.meg tottyogtam mint a kacsa,a baba feje beállt utirányba. Ügyeletes orvosnál szültem én is, igaz én szombathelyen,te nem tudom hol fogsz.

Nekem egész nap a derekam fájt előtte, wc-re járkáltam folyamatosan,hánytam, 5 perces fájásoknál mentünk be a kórházba. Ha éjszaka,hétvége van,akkor a szülészeti ambulanciára menj,nappal pedig a szülészeti osztályra,ott ugyis utba igazitanak.

de még tartsd bent a babócát,bárha jönni akar,ugyis jön,nem rajtunk mulik.

2008. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!