Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+5-sorstársak? Meddig...

40+5-sorstársak? Meddig húzzuk még?

Figyelt kérdés
Kinek mikor és hogyan indítanak ha a baby úgy dönt: én még maradok!
2010. jan. 18. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
10 hónappal ezelőtt szültem, végül 11 napot húztam rá, akkor se nagyon akart kijönni,,, nem akarlak ijesztgetni, ezért a szülésemet nem írom le, hanem inkább helyette kitartást kívánok. a telefonodat meg inkább dobd ki az ablakon. én a falra tudtam mászni a "na egyben vagytok még?" "na van már baba?" típusú kérdésektől. egész nap csörgött a telefonom. nekem amúgy magától indult meg, doki 12. nap indította volna meg.
2010. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor holnapig még van esélyem. A szülés storyja mindenkinek más és más, ez egyéni dolog. Nekem is biztosan más lesz. Ha holnap sem indul be, akkor legkésőbb szerdán indítják. Nem is tudtam hogy ilyen sokáig is hagynak. Fváron max egy hete azt mondta a doki. Bár nem tudom, ha nem indokolt, miért nem várják meg? Neked hogy indult? Mennyire voltál kitágulva? Nekem 1 cm, és attól félek, hogy indítástól sem lesz jobb. Valahogy így érzem...
2010. jan. 18. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérded meg a dokidat, hogy mit tervez, mikor indítaná meg. Én 40+4 napon szültem, megindítással Gondolom ez függ attól, hogy kinek milyen állapotú a méhe, stb.
2010. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! nekem nem indították meg, 9 nappal hordtam túl a hercegnőt :)
2010. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10 nappal vittem túl és csatlakozok az elsőhöz telefon ki!
2010. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!