Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek 36-37. hét után megálla...

Akinek 36-37. hét után megállapították hogy kevesebb a magzatvíz, meddig nem jött még elő a babóca? Nekem azt mondta a doki hogy kevés már a helye is és hogy nem húzzuk már soká együtt.

Figyelt kérdés

Kicsit félek is hogy szegényemnek nincs elég helye és nem olyan kényelmes neki :(

KÖszönöm a válaszokat!

37 hetes kismama


2010. júl. 9. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:

37hetes kismama voltam én is mikor kevesebb volt a magzatvizem,és napra pontosan a 39hetet töltöttem mikor megszületett a kisfiam!

Szerintem veletek is minden rendbe lesz! :)

Könnyü és gyors szülést kivánok neked,nektek!:)

2010. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 36. hetet aznap töltöttem mikor mondta az orvos hogy kevés a magzatvíz és 3 nappal a kiírt időpont előtt szültem.
2010. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

sziasztok,

köszönöm a válaszaitokat, gratulálok a babákhoz :)

2010. júl. 9. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam már a 30 hét körül kiszúrták a kevés magzatvizet, aztán 37 hétre szültem.


Gyors és könnyű szülést!

2010. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

Nekem eddig minden rendben volt a mennyiségével, múlt héten is nézte a doki, akkor is, csk ma reggel mondta hogy már kevesebb lett.

2010. júl. 9. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!