Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valami jele annak, hogy...

Volt valami jele annak, hogy szülni fogtok aznap?

Figyelt kérdés
Úgy érzem szét szakadok ott alul és hánytam is,amit nem szoktam.ez lehet jel? 39 hetes vagyok
2014. szept. 8. 12:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekemsemmi jele nem volt. Túlhordásban voltam, és lógó orral mentem vizsgálatra, hogy ma se szülök( a ctg-n semi jele nem volt) . Malyd megvizsgált a dokim, és közölte, ha nincs más dolgom mára, akkor találkozzunk egy negyed óranulva a szülőszoba elött, mert bő két ujjnyira nyitva vagyok :) 5 óra múlva megszületett a lányom :)
2014. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Majd :) bocsi
2014. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 piroska és a farkas ***** válasza:
Hát miután a 40+4. napon hajnali 1.50-kor fájásra ébredtem, már sejtettem, h ebből aznap szülés lesz...2 és 3/4 óra múlva már fel is sírt a baba. De előtte éjjel semmi tünet nem volt, aludtam :)
2014. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 piroska és a farkas ***** válasza:
Juteszembe, én is hánytam, de már a mentőben.
2014. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Semmi tünetem nem volt. Hajnal 3kor jött az első fájás, addig halál nyugodtan aludtam.
2014. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Reggel felébredtem, és ahogy kikecmeregtem a hatalmas hatalmas az ágyból, és felálltam elöntött a magzatvíz. Addig olyan jól aludtam, ahogy terhesen soha.. Sőt azóta se! :D

Most 12 hetes a kislányom :)

Szóval nekem még jóslóim sem voltak, nem ám bármi más jel. :)

2014. szept. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. *Hatalmas hasammal*
2014. szept. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!