Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti el szoktátok...

Lányok, ti el szoktátok dönteni egy hét elején hogy az adott héten miket fogtok felvenni, vagy csak egy napra előre vagy csak épp aznap reggel döntitek el?

Figyelt kérdés
én nem nagyon szoktam,de amikor meg reggel a nagy sietségben felkapok valamit,rájövök,hogy a két cucc nem is illik egymáshoz,aztán vagy háromszor átöltözöm még,és mindig elhatározom hogy este majd kikészítem a másnapra való ruhákat,de aztán sose

2013. szept. 7. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én előző este szoktam kikészíteni a másnapi ruhámat :) Olyankor még van idő elgondolkodni hogy mit mivel lenne jó felvenni hogy praktikus és kényelmes is legyen aznapra :)

17/L

2013. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Aznap szoktam eldönteni és általában nem variálom túl..
2013. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én aznap döntöm el úgyis mindig hangulatfüggő:D
2013. szept. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Van hogy már előző nap eldöntöm, milyen ruhát veszek fel, hozzá milyen frizurát készítek és milyen kiegészítőket fogok viselni.

Máskor csak a reggeli sietségben "improvizálok".


19/L

2013. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én este alvás előtt szoktam kigondolni hogy mit veszek fel másnap és addig nem tudok elaludni míg kinem találtam. :)
2013. szept. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mindig aznap, aminek persze az a vége, hogy kidobálok mindent a szekrényből és a kupac tetején bőgök, míg el nem kések teljesen.
2013. szept. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én mindig előző este döntöm el, aztán az esetek 90%-ában másnapra meggondolom magam:-)
2013. szept. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én általában előző este kigondolom, meg függővé teszem az időjárástól.
2013. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nézek időjárás jelentést, aztán átgondolom hány órám lesz, kikkel találkozok, mosok e hajat, lesz e időm sminkelni, és végül kitalálom előző este:)

15L

2013. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy hétre előre sosem tervezek, általában este készítem ki a másnapi ruháimat, de mivel rendszerint már hulla vagyok ahhoz, hogy fel is próbáljam, nálam is van, hogy reggel jövök rá, hogy nem lesz ez így jó, és akkor gyors módosítás következik.
2013. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!