Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik már szültek Éreztetek...

Akik már szültek Éreztetek előtte hogy aznap szülni fogtok,?

Figyelt kérdés
Lehet előjele ha igen mik azok?

2012. okt. 6. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:

az elsőnél :előző nap délután jóslófájások voltak egy pár órán keresztül.Reggel 6:30 kor szültem.

Második indított volt.

3.délben mintha picit roppant volna vmi a derekamnál.Ezután enyhe jóslók amik estig tartottak.23:30 kor arra ébredtem hogy elment a magzatvíz.

2012. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocs ,most látom hogy nem egészen a kérdésre válaszoltam.Szóval tudtam hogy nemsokára szülni fogok a fennt említettek miatt
2012. okt. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos indított volt :(
2012. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi,előtte való nap karácsonyi ajándékokat vásároltunk egész nap.
2012. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyik alkalommal sem volt előjele. Jóslóim se voltak sose
2012. okt. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 40+4-nél már minden este azt éreztem szülni fogok:D
2012. okt. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 37. héten szültem, utólag visszagondolva talán annyi volt, hogy nem bírtam enni semmit, valahogy nem kívántam semmit. (Pedig gyrosozni mentünk, amit minden formában imádok) Másnap reggel 8kor elkezdett folyni a magzatvíz, arra ébredtem, aztán délután kettőre meg is lett a fiam.
2012. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit. Rögtön két-három perces fájásokkal indult a szülésem este 10-kor. A nagyanyám viszont már délután megmondta, hogy aznap szülni fogok. A mai napig nem tudom mit látott, de igaza volt, mertsSzerinte a terhes nők arca megváltozik a szülés beindulása előtt.
2012. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmi előjelét.Este megnéztem az x faktort,lefeküdtem aludni,majd hajnalban arra ébredtem hogy folyik a magzatvíz.Egyetlen fájásom nem volt,nem tágultam semmit,így este 9-kor megcsászároztak.
2012. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!