Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvíz vizsgálatról lenne...

Magzatvíz vizsgálatról lenne 2kérdésem?

Figyelt kérdés

Ha zárt a mèhszáj akkor is megtudjâk csinálni ill.hogy csinálják?

Tènyleg megindulhat tőle a szülés?


2014. szept. 11. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Zàrt méhszàjjal én ugy tudom. Hogy nem tudják megcsinalni mert nem tudjàk felvezetni a csövet. Van akinek megindul tőle a szules igen . Engem is felkészítették rá. Nekem 3 x csináltak mert tulhordtam . Nemi indult meg a szules , de az első amnioszkopia után elment a nyàkdugóm , es en mar nyitva voltam bo 1 ujjnyira.

Lehet hogy kézzel tàgitanak majd higy meg tudjak csinálni ..

Fel vezetnek a egy ujjnyi vastag csövet ( változó higy milyen vastag attól függ mennyire vagy nyitva. Nekem a legvékonyabb áll csinálta )

Annak a csőnek van egy kis kamera fele a végen azzal nézik meg hogy nem kakilt e bele a vízbe a baba. Elég fájdalmas . Nekem fojt a könnyem :( de 2-3 alkalommal mar nem volt vészes. A kiirt napon csináltak először 5 napot hordtam túl :)

2014. szept. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer csinálták, nem fájt csak kellemetlen volt. Hasonló mint a rákszűréskor. (Azt mondta az orvos, hogy nem szabad hogy fájjon.) Ha mégis, akkor durva az orvos, és kézzel tágít közben. Akkor tudják csak megnézni, ha nyitott a méhszáj. Ha teljesen zárt, akkor flowmetria. (UH). Legalábbis Debrecenben. Először megvizsgált, hogy nyitva van e a méhszáj, utána nekem a legvékonyabb "cső"-vel nézte meg, hogy tiszta e a víz.
2014. szept. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is Debreceni vagyok. Igen nekem durva orvosom volt akkor pont olyat fogtam ki. Azert mondtam hogy a másik 2 nem fajt annyira, meg nem is tagitottak.
2014. szept. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszőnöm.
2014. szept. 11. 10:11
 5/6 anonim ***** válasza:
én szinte zárt voltam,és háát fájt is. utána még véreztem is. a 2. terhességnél jobban rettegtem ettől a vizsgálattól,mint a szüléstől. jeleztem is a dokinak,hogy nagyon félek.és mondta hogy amennyire csak tudok lazítsak,és már nem fájt csak kicsit volt kellemetlen
2014. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy ujjnyira voltam nyitva, kétszer néztek magzatvizet,de egyáltalán nem fájt, nem indult be tőle a szülés (pedig jó lett volna).
2014. szept. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!