Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Borzasztóan félek! Ugye nem...

Borzasztóan félek! Ugye nem lesz valós az álmom?

Figyelt kérdés
Nyilván erre nem tudtok válaszolni, de...muszáj kiírnom magamból, mert nagyon el vagyok keseredve. első kisfiam koraszülött lett sajnos, 32 hétre született. most várom a második gyermekem,18 hetes vagyok, és többször álmodtam már azt, hogy beindul a szülés, vmi gond adódik, ezért császároznak (amitől külön félek egyébként is...). majd odaadják a kezembe...vagyis a tenyerembe, olyan aprócska...kisebb mint egy kiscica. hogyan űzzem el ezt a rossz álmot? próbálok pozitívan hozzáállni a terhességhez, hogy most nem lesz gond. de mi van ha ez egy jel? rettegek! :(

2014. szept. 15. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért álmodod ezt, mert így dolgozod fel a félelmedet. Nekem is volt egy csomó ilyen álmom, pedig nem is volt koraszülésem. Ne aggódj, nem jel.
2014. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez nem jel, csak a félelmed kivetülése. Az agyad ezen kattog, mert félsz, de nem fog ez történni!

Én a vetéléstől féltem, mert első terhességem sajnos így végződött, csomószor álmodtam azt, hogy újra megtörténik, de nem történt semmi, teljesen problémamentes terhességem volt és gond nélkül megszületett a lányom. Ne aggasszon az álom, majd elmúlik szépen a félelemmel együtt.

2014. szept. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy terhessegem es szulesem volt eddig.dehogy en miket ossze nem almodtam.....feltem a szulestol nagyon...ehhez kepest minden jol alakult.ezek az almok tenyleg a felelmeink,a szorongasaink miatt vannak.
2014. szept. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a bátorítást. valahol az agyam mélyén én is tudom, hogy ez szimplán alaptalan félelem.

viszont már megy a hasam, és görcsölök is...:/ lehet nekiállok főzni, akkor elterelem a gondolataimat.

2014. szept. 15. 09:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugi ne aggódj, csak azért álmodod ezeket mert félsz a koraszüléstől. Olvastam egyszer hogy éjjel álmukban azok a dolgok jönnek elő amin nappal túl sokat gondolunk, azok a problémák amiken sokat rágódunk.

Én a terhesség elején hetekig vérezgettem. Nagyon féltem és ez álmomban akkor jött már elő amikor már rég nem volt semmi vérzés. Egymást követő 3 nap is azt álmodtam hogy ömlik belőlem a vér, nagyon valóságos volt, szörnyű volt. Én is féltem hogy ez egy jel hogy lehet már elvetéltem csak nem tudok róla mert nincs jele, de szerencsére az uh-n minden rendben volt :)

2014. szept. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ideg miatt megy a hasad, próbálj megnyugodni mert a stressz nem tesz jót. Unokatesóm 27hetesen szült mert folyamatosan stresszben volt, sok otthoni gondja volt. Ha görcsölsz akkor vegyél be magnéziumot és picit pihenj le, nekem olyankor mindig elmúlik.
2014. szept. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is álmodtam ilyet. Mindentől rettegtem. Féltem hajnalokba megugrottam az ágyon mert elég durvákat álmodtam én is. De minden rendben van már 38 hetes vagyok. :)


A mai durva álmom az volt, hogy megindult a szülés, és az orvosok nem érkeztek ki időben. Megszültem a teraszunkon a kisfiam. Majd jött 3 maszkos ember elvágtál a köldök zsinort és ott hagytak. És mint egy zombi mászkáltam mindenfele a fiamat keresve közbe alul csupa vér voltam és még logott belőlem a köldökzsinor meg minden... Na ez az igazi brutális álom.. :)

2014. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!