Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni menstruációról?...

Szülés utáni menstruációról? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

febr 2-án lesz 4 hete, h szültem.

Közvelen szülés után véreztem egx darabig, mint mindenki, az elemúlt és kb egy hét szünettel megint vérzett. Ez nem tudom, h menses volt-e vagy nem.

Aztán most jan. 4-én megjött, kb addig tartott, mint régen csak erősbb volt az elején. Most pedig 2 napja valami halvány rózsaszín pecsételgetés van, de nem tudom mi lehet ez. Belőlem életembe nem jött még ilyen sz(nű. Mikor megjön akkor is barna előtte. Amúgy mindig renszeres 28 napos ciklusaim voltak.

Normális ez, h 2héttel menstruáció után ilyen van?


2010. jan. 20. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, mert ilyenkor kell idő, míg beáll. Nekem a szülés után 6 hétre jött meg, de előtte 1 hónapig véreztem. Nem biztos, hogy ez menstruáció nálad. Nekem az a szülés utáni vérzés úgy múlt el, hogy voltak 1-2 napos kihagyások, barna meg rózsaszín. Szóval nem biztos, hogy menstruáció ez, lehet, hogy még csak vérzés, de ez teljesen normális ilyenkor. El fog múlni, a menstruációd pedig vissza fog állni rendesen. Adj időt magadnak, mert még 1 hónapja sincs, hogy szültél. Akkor van gond, ha valakinél nagyon erős a vérzés és darabos, de amit leírtál, az teljesen normális szülés után, úgyhogy ne aggódj.
2010. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Én szülés után 6 HÓNAPIG(!!!!) véreztem 10 nap kihagyással. A doki azt mondta, hogy a szülés után szinte minden nőnek vannak ilyen problémái.

Ha aggályaid vannak menj dokihoz. Lehet ír fel valamit, amitől esetleg helyreáll. Nekem is 6 hónap után írt fel és utána szépen beállt. Szedsz fogamzásgátlót? Mert esetleg még az is bekavarhat. Hozzáteszem 9 hónapig szoptattam, úgyhogy nekem ne mondja senki, hogy akkor nem jön meg. Teherbe viszont így tuti nem estem.:-)

18 hónapos kislány anyukája

2010. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

JAJJ, bocsánat! Nem 4 hete, hanem 4 hónapot akartam írni. :D


Egyébként köszönöm a válaszokat!

2010. jan. 22. 13:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Szoptatsz? Szeded a fog.gátlót (Cerazette)? Mert annak a papírján rajta van, hogy amíg azt szeded minden normális.
2010. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 hónapos a fiam. szülés után 8 hétre megjött azót 10 naponta boldogít... normális
2010. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem szedem a fog gátlót.
2010. jan. 24. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!