Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet hogy előbb jön a babám?...

Lehet hogy előbb jön a babám? 35. hétben vagyok, sokat fáj a hátam, szúr a hasam, alig tudok lábra állni belülről mint ha szét akarnának tépni és a baba is keveset mozog. Szerintetek kihúzhatok még 5 hetet így? A tejem is folyik már

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
én már 3hete ezzel szenvedek!!és még semmi!37+2hetes mami
2010. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lesz ez még rosszabb is.Majd jön a derekad,nem bírsz majd hajolni,sem ülni,feküdni.....

Kitartás.Már nem sok van hátra. :)


24 hós+33 hetes km.

2010. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is 35 hetes vagyok, hasonlóakat tapasztalok mint te, de én örülök neki mert szerintem tágulnak a csontok, készül fel a szervezet. Szerintem nem jön előbb a baba ettől. Arra gondolok hogy könnyebb lesz így a szülés ha van ideje a szervezetnek felkészülni. Erre gondolj és inkább örülj ezeknek a jeleknek és kitartás!
2010. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok es nallam is ugyan ez van. Az ejszakai alvasrol nem is beszlve... Meg ket hetig dolgozom de mar alig varom, hogy vege legyen es tudjak pihenni. Nekem nagyon nyom a szemeremcsontomnal valami, sokszor alig birok felallni es menni, szerintem a baba feje lehet, legalabbis remelem az illeszkedik. Ilyen nagyanyo stilusban jutok el valahogy a wc-ig. :) A hatam alja nekem is faj.
2010. jan. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38 hetes vagyok és kb.3-4 hete fáj a derekam.Aludni?Már lassan azt sem tudom mit jelent!Nekem is sokat húzódik a hasam az azért van mert készülődik a méhed a nagy napra!Első babámnál fele ennyire sem vettem észre mint most.Az is lehet hogy csak nagy babád van és ezért éled meg érzékenyebben a dolgokat.Én is így vagyok!33 hetesen egy 36 hetes magzat méreteit produkáltuk.Nem csodálom, hogy szegény egyre kevesebbet akar ficánkolni.De ne izgulj bármi történik azt megérzed!Legalábbis én hiszek benne, hogy az ösztöneink segítenek nekünk.
2010. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!