Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Így ne vállaljuk be az apás...

Így ne vállaljuk be az apás szülést, ugye?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretném, ha a párom ott lenne velem végig. Ő az egyetlen, akit abban a helyzetben el bírnék viselni magam mellett, őt viszont nagyon. Ezt mondtam is neki. Azt mondta, hogy ő nagyon szeret, és nagyon várja a babát, de nem szeretne bent lenni. Mondtam neki, hogy gondolkodjon még kicsit rajta, ezután is azt mondta, hogy bentlesz a kórházban velem, de a folyosón. Nem akarom erőltetni, és így már én is elbizonytalanodtam. Ha esetleg mégis meggondolná magát, mostmár én nem vagyok biztos a dologban. Ha ennyire nem akarja, biztos rossz élmény lenne neki, vagy esetleg ha valami olyat lát, amit nem akart volna, félek, hogy elmenne a kedve tőlem.


Ilyen kétségek közt inkább maradjon is kint, nem? Ha esetleg meggondolná magát útközben, ezt hogy közöljem vele?


2014. szept. 24. 17:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én kiküldtem az utolsó órákban,(18-órát vajudtam) mondván hogy ne nézze a kínomat.Ezt nem terveztem el elöre.De azért küldtem ki mert azt hittem hogy meg fogok HALNI . Az ajtóban állt amikor felsírt a lányunk ,sírva esett be az ajtón. Így már hárman sírtunk :). Gyönyörű élmény volt és vele volt egész!
2014. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szerettem volna,de végül én anyámmal a szülőszobán ő meg az ő anyjával a folyosón. Mikor rendbe raktak bejött a megfigyelésre velünk volt a baba is. Még most is úgy gindolom,hogy jobb lett volna ha bent van velem dehát ez van. Mostmár eltelt 3 hónap.
2014. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha egy cseppet is ellenérzése van, inkább ne menjen be. Ez azoknak az Apukáknak is kétesélyes dolog, akik szerettek volna minden áron bent lenni, de olyan valaki, aki bizonytalan, inkább ne menjen be.
2014. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
és amikor császároznak is ott lehet vagy látja azt is??
2014. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"aki azt állítja, hogy a szülés vette el párja kedvét a szextől, vagy egy férfi ezt állítja, hogy azért nem, mert látta szülni a párját, az valószínű önmagának, de a külvilágnak HAZUDIK. mindig más dolog van a dolgoban"


A bátyámat rábeszélte a felesége. Mit mondjak? Utána hazament és végighányta az éjszakát. Nem romlott meg a kapcsolatuk, de azt mondta, hogy ő amúgy sem volt oda az ötletért, de így utólag, teljesen biztos benne, hogy ő ezt nagyon nem akarta.

Az én férjem nem akart bejönni, és én sem akartam. Mivel aztán prog. császár lett, arra bejött, mert arra be akart.

2014. szept. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15) vagyok, ezzel tulajdonképpen azt akarom mondani, hogy attól, hogy nem romlik meg a szex, még nem azt jelenti, hogy jaj de jó, minden szép és rózsaszín. Nem csak azért nem akarnak adott esetben bemenni, mert attól félnek, hogy utána nem lesz kedvük a szexhez és aki szerint, ha kétkedik, akkor nem szabad erőltetni, az sem azért mondja, mert utána nem lesz szex.
2014. szept. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Emberek, azért valljuk már be, csodálatos dolog a szülés, de nem leányálom: vér, gátmetszés, sokan bekakilnak, ordítanak fájdalmukban. Senki nem tudhatja előre, hogy ő hogy viseli majd. Szerintem nem férfinak való, látványilag (mármint lábnál állni) semmiképpen, de érzelmileg is: aggódás, látja a szeretett nőt szenvedni, stb.

Várjon kint, és inkább legyen bent az emberrel az anyukája vagy a lánytestvére.

2014. szept. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

én rá fogom bízni a döntést és biztos nem fogom unszolni, ha kicsit is nem akarja.

voltam bent más szülésén és bizony a fejénél állva is láttam sok mindent. az ember néha akaratlanul is nézelődik... szóval megértem, ha a párom esetleg nem akarja, de nagyon fogok örülni, ha mégis.

2014. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!