Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azokat kérdezném, akik egy...

Azokat kérdezném, akik egy kicsit igényesebbek! Mennyire kellemetlen "odapakolni" a szülőágyra?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 19:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a hólyagomat ürítgették mini-katéterrel, nehogy szétdurranjon a hólyagom.

Szülés közben eltört a farokcsontom, ágytálat nem tudtak alám tenni, viszont volt egy altatás és ellenőrizni kellett, hogy tudok-e pisilni. Jobb híján ott, úgy, magam alá az ágyon.

Szülés közben 8 dl vért vesztettem. A doki a méhem tetejéről tépkedte a méhlepényt, még a fal is véres volt mögötte. Szerinted ilyen körülmények között érdekelt bárkit is, hogy odaszartam-e?

2014. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
nálunk a korházban nem adnak beöntést, azt mondták a szervezet alapbol el kezdi üriteni ... igyis történt. szülés közben nem "pakoltam oda", viszont megkérdeztem mi lenn, ha mégis..azt mondták, egyáltalán nem érdekli ez öket, vannak sokkal cifrább dolgok is.
2014. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%
Kedves 11-es, ne haragudj, tudom, hogy nem vicces, ami veled történt, de ahogy az utolsó mondatodban feltetted a kérdésedet, mosolyt csaltál az arcomra. Tényleg nem a bunkóság szól belőlem, de nagyon rávilágítottál valamire, amire sok nőnek szüksége lenne, hogy ne agyaljon ilyen butaságokon, például, hogy kellemetlen-e ebben a helyzetben egy baleset. Köszönöm neked a válaszodat, segítettél abban, hogy egy picit továbblépjek a saját szülésem feldolgozásában is.
2014. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%
Jaj,szegény 11-es,ezt még olvasni is rossz volt,te aztán jól megszenvedted :( de az utolsó mondaton azért én is elnevettem magam :)
2014. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
67%
A baba feje kiuriti a vegbelet, ha tetszik, ha nem. En pl. verrel arasztottam el a szulesznot, mert kirobbant a mehlepeny, szerinten ennek sokkal kevesbe orult.
2014. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
19%
Én naponta az ágyba sz@rok , tényleg , ne is kérdezz...hihhhetetlen alakok kószálnak szabadon, a kérdéseikkel
2014. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
42%

szerintem az "igényesebbek" jelzőt arra értette, hogy van, akit nem is érdekelt, lesz ami lesz, magasról tett rá, és van, aki megpróbálta megelőzni, beöntéssel, zuhanyzásaal (ahogy egyik válaszadó is írta). Gondolom, aki alapból leszarta a dolgot, azt tutána sem érdekelte, aki meg azért nem úgy ment oda, hogy 'szülni jöttem, mindent lehet', az hogy ékte meg (ezt szintén leírták előttem).


Amúgy meg, lehet, nektek szerencsétek volt, hogy nem szóltak semmit, de olvastam itt már olyat egy anyukától, hogy a nővér/szülésznő megvetőn, hangosan közölte a szülőszobán egy másikkal, hogy "most nézd meg, ez meg ideszart nekünk!"

...

2014. szept. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
17%
szerintem ne magyarázd mert ha így volt ostob@ minimum.
2014. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
40%

nem magyarázom, leírtam a véleményemet...


nem kell mindjárt nekiesni a kérdezőnek, mint látszik, többféleképpen is lehet értelmezni a kérdést...

2014. szept. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egyáltalán nem arra gondolt, hogy aki igényes az nem szarik oda, hanem arra, hogy hogy érezte magát, ha már egyszer megtörténik mindenkivel.
2014. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!