Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azokat kérdezném, akik egy...

Azokat kérdezném, akik egy kicsit igényesebbek! Mennyire kellemetlen "odapakolni" a szülőágyra?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 19:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
93%

én amikor bementem szülni először is vizsgálatnál már magyarázkodtam, hogy nincs leborotválva, erre a dokinak olyasmi látszott a fején hogy látott ő már sokmindent..


én kaptam beöntést ugyan, de a vajúdásnál sokszor végbélnyílásnál éreztem fájdalmat, külön szóltam is, hogy nem tudom mi jön ki belőlem, lehet széklet? már kezdtem értetlenkedni, hogy nem e ki kellene mennem, erre jöttek "nyugtatni", hogy nem, hanem a baba feje nyomja.


szülés után meg még az ágyon kell maradni egy darabig,így egy arra járó takarítótól kértem törlőkendőt, vagy bármit amilye van, mert vérzek és olyan lesz minden, adott is, de ezután meg jött a nővér, hogy pisilés így meg úgy, és meglátta, le is szidott, hogy hogy gondoltam én ezt..



igazából felesleges aggódni a kórház, műtétek, betegápolápok nem arról szólnak, hogy mindn milyen szép és "romantikus"


nemtom én miért paráztam ennek ellenére

2014. szept. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
10%
most komolyan ez szerinted a szules az igenyesegrol szol ??? :) ugyan mar ott jon minden belolem szoszerint a szart is kinyomtaK gondolod erdekelt ?? nem is ereztem hogy bement csak utanna mondta a baratnom aki bejott a szulesre , az jart a fejembe hogy kint legyen vegre a lanyom :)
2014. szept. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
79%

Én igényes vagyok, úgy értem adok a külsőmre, még betegem is... de pl. ott van rögtön a terhesség eleje, az örökös hányinger, aki sokakat nem kímél.

Ez nem csak otthon, de utcán is elkaphat és ha egy kuka esik útba vagy egy bokor, hát kénytelen az ember... Megesett, hogy nem tudtam visszatartani. Az is, hogy látták. Ettől még nem bújdokoltam világgá.

Betegen is megesett, hogy nem értem ki wc-re.

Az utolsó dolog, hogy szüléskor érdekeljen :) főleg, hogy szakmabeliként ennél sokkal rémisztőbb, borzalmasabb, gyomorforgatóbb dolgot láttam már. A szülés egy csodálatos élmény, a baleset ellenére is, amit kb. 3 mp alatt eltűntetnek.

2014. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!