Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elég durva szülés utáni...

Elég durva szülés utáni depresszióm van! Mikor leszek jobban?

Figyelt kérdés
2014.07.26.án szültem meg a kisfiam, a kórházban már olyan szarul voltam csak bőgtem egész nap a gyerek nem akart szopni meg csak sírt sírt... nem bírtam vele ki vittem a csecsemősöknek éjjelenként... aztán haza értünk olyan sírógörcs jött rám órákon keresztül remegtem és bőgtem :( aztán 5 napig itthon volt a párom ő látta el a picit és monta addig pigenjek... amikor elment dolgozni ez este volt és elkezdett sírni a baba nem bírtam átmentem szomszédba anyósomhoz és szóltam neki hogy csináljon valamit mert nem bírom, akkor aznap este elvitte magához és azóta is ott van a baba mert én nem akarom látni nem akarok már gyereket én nem bírom ezt hogy sír meg nem tudom ellátni :( ha ketten maradok a gyerekkel olyan agresszív és ideges leszek remegek :( járok pszihológushoz heti egyszer szedem a kedélyjavítókat meg rengeteg nyugtatót de ugy érzem semmit nem javulok... 2 hónapja... inkább egyre rosszabb mert már fürdetni sem megyek át, eddig azt megcsináltam de már azt sem akarom... nem akarok tudomást venni a gyerekről!!! örökbe akarom adni de párom nem engedi... elegem van és szégyenlem magam hogy ilyen vagyok... :( de nem tehetek róla egyszerűen nem bírom !!!!!! ha meg nem szedem be a nyugtatót megőrülök!!!! annyira rákaptam egyszerre beveszek 5-öt is!!! :(

2014. szept. 28. 23:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
mi lett veletek, kérdező?
2014. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
kezdek jobban lenni :) csak szép apránként közeledek felé, anyósom segít, egyre többet vagyok vele, van hogy egész nap :) szép nagy már :) 70 cm 6 és fél kg :) ja és 4 hónapos :) tudom hogy lassan rendben lesz minden :)
2014. nov. 25. 21:47
 23/27 anonim ***** válasza:
örömmel olvasom. kitartast!
2014. nov. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. nov. 27. 20:59
 25/27 anonim ***** válasza:
Rendben lesz minden, nyugodj meg!!!! Ugyanebben voltam szóról szóra, ami leírtál! Nem akartam a gyereket, örökbe akartam adni, látni sem akartam... nyomorult érzés, ellenségének sem kívánja az ember lánya, de van ilyen és szembe kell nézni vele. Van kiút, itt vagy Te is példa rá ahogyan olvasom, hiszen jobban vagy már sokkal :)
2015. jan. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
igen már minden jóóóó :)
2015. jan. 22. 14:38
 27/27 anonim ***** válasza:
Szia. Hogy vagytok azota? Nalad van mar a kicsi,ugye? :-)
2015. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!