Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros szülés után négy...

Császáros szülés után négy évvel "kényszeríthetnek" a hüvelyi szülésre?

Figyelt kérdés
Markusovszky kórház, Szombathely

2014. okt. 4. 20:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Legyen egy fogadott orvosod és vele beszéld ezt meg.

Akkor tuti a császár.



Szombathelyen nem lehet orvost fogadni max szülésznőt.

2014. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Legyen egy fogadott orvosod és vele beszéld ezt meg.

Akkor tuti a császár.


Szombathelyen nem lehet orvost fogadni max szülésznőt."


Ezt csak én nem értem? Orvost fogadni nem lehet, de azért fogadjon?

2014. okt. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha mondod h nyilal,fáj a heged akkor tényleg egyből visznek.en simat szerettem volna,de mikor 10 óra vajúdás után véletlenül mondtam h a fajasok között is fáj a hegem,azonnal mondták h rögtön csaszar.
2014. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
38%
Ha neked fontosabb az új kazán, mint a stessz mentes szülés, akkor hajrá, járj SZTK-ba és bízd a véletlenre, hogy hogyan szülsz.
2014. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

# 12/14


Idézőjel lemaradt bocs a végén. Valaki írta, hogy fogadjon orvost én pedig erre írtam, hogy Szombathelyen nem lehet orvost fogadni a kórházba.

2014. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem a második szülésem sima szülésnek indult. Attól függetlenül hogy volt közbe egy méhszáj plasztikám is. Amiről sejtették hogy nem fog tágulni. Burkot repesztettek és órákkal később se tágultam. Ezért császároztak újra. De ha ment volna simán akkor biztos hogy nem műtöttek volna. Pedig volt fogadott orvosom. Most várom a harmadik babámat és most már császárnak indul. De elötte a főorvosnak is engednie kell. Ez a korházi protokol.
2014. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%

"Ha neked fontosabb az új kazán, mint a stessz mentes szülés, akkor hajrá, járj SZTK-ba és bízd a véletlenre, hogy hogyan szülsz."



Egy kazán 200-300 ezer forint és tudod attól van a MELEGVÍZ meg a FŰTÉS. Ami elég fontos, ha egy újszülöttet akarsz hazavinni. És ezeknek a kazánoknak van egy olyan kellemetlen tulajdonsága, hogy a legrosszabbkor mennek javíthatatlanul tönkre, természetesen a garancia lejárta után. Nem csak a szegényeknek okozva ezzel fejtörést. Komolyan nem is tudom, hogy ilyen buta vagy, vagy ilyen rosszindulatú vagy mindkettő!

2014. okt. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Háááát, én februárban szülök, akkor lesz 18 hónapos a kislányom, ő végül császárral született, de az orvos engedi a hüvelyi szülést ha azt szeretném. Szóval ez a 4 év...bőven elég.
2014. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!