Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy mondhat egy szülésznő...

Hogy mondhat egy szülésznő olyat, hogy "kakiljon"? Teljesen semmibe veszik az ember önbecsülését?

Figyelt kérdés

Tehát nem azt mondja, hogy nyomjál, hanem, hogy k..., már bocsánat.

Hallottam egy szüléstörténetet és ez volt. De hogy az istenbe mondhatnak ilyet egy többdiplomás nőnek?


2014. okt. 10. 18:43
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
bocsanat 5 ost akartam irni
2014. okt. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, nem kell am ehhez tobb diploma, hogy valaki felfogja: a kitolashoz pont ugyanazt kell csinalni, mintha a nagydolgat vegezne el az ember. Igy a legegyszerubb neki leirni a folyamatot. Hogy ezen mi a serto, nem tudom....
2014. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nem mondták, hogy kakiljak :D mégis meglett a baba. Mondták, hogy lefelé nyomjak, úgy, mint a WC-n. Mellesleg nem éreztem székelési ingert, csak azt, hogy megindult valami, de nem ott, ahol a kaki, és ha nem nyomok, az bizony akkoris kijön. Ha nekem ott ezt mondják, tuti elröhögöm magam, de legalábbis elvesztem a fonalat.


Szóval, meg lehet ezt szebben/jobban is fogalmazni. Viszont abban is biztos vagyok, hogy semmi bántó szándék nem volt abban, hogy így fogalmazott a szülésznő.

2014. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
86%
hat nezd,akkor es ott az fog a legkevesbe foglalkoztatni.azt varod hogy minel hamarabb tul legyel rajta,es egeszseges legyen a baba.nem kicsi dolog,engem nem erdekelt mit mondanak,nem is nagyon mertek kozel jonni,fajdalmamba ugy csaptam mindenkit,azt mondtak ilyent meg nem lattak.hat most lattok.egyszeruen en se ismertem magamra
2014. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem biztos, hogy az jobb lenne, ha azt magyarázná, hogy mekkora nyomóerőt fejtsél ki, de közben számold le belőle arányosan, hogy mennyit veszítesz belőle, miközben X decibellel ordítasz.
2014. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
81%
Ez volt a legnagyobb gond szülés közben? Ez az egyetlen mondat??? Komolyan???
2014. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
91%
Istenem,miken tudsz kiakadni.ebben semmi sértő nincs.azért mondta így,mert hasból lentről kell nyomni pontosan úgy,mintha kakilnál.sokan fejből erőlködnek és az úgy nem jó.a legegyszerűbben megmagyarázni a technikát.
2014. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
81%
nem lehetsz ellenseges a szulesznovel.nem mondhatod neki marpaddig en igy ugy,ra vagy utalva te is es a baba is.
2014. okt. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
80%
egyebkent te hany eves vagy?
2014. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
92%
A szülés alatt ez a mondat tuti hogy nem veszi el az önbecsülésed. Van ott annyi minden más, ami elvehetné... és mégsem. A legtöbben büszkék, hogy végigcsinálták.
2014. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!