Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy mondhat egy szülésznő...

Hogy mondhat egy szülésznő olyat, hogy "kakiljon"? Teljesen semmibe veszik az ember önbecsülését?

Figyelt kérdés

Tehát nem azt mondja, hogy nyomjál, hanem, hogy k..., már bocsánat.

Hallottam egy szüléstörténetet és ez volt. De hogy az istenbe mondhatnak ilyet egy többdiplomás nőnek?


2014. okt. 10. 18:43
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
97%
Én az elején nem jól nyomtam. Mikor szólt, hogy úgy nyomjak, mintha kakilnék, egyből ráéreztem a dolgokra. :D 2 diplomám és egy phd végzettségem van, nemhogy nem sértődtem meg, de hálás is voltam.
2014. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem több diplomásnak mondja, akkor nem zavarna? Te még nem szültél, ugye? Hogy kellett volna mondani? A tolófájás a székelési ingerhez hasonlít, azért mondta. Eszembe sem jutott volna megsértődni ezen, bár nincs 2 diplomám :-). Ettől nem vennék el az önbecsülésemet. Sőt, a szülésemnél semmi nem vehette el és nem érdekelt volna - szerintem észre sem vettem volna, mert ez lényegtelen.
2014. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
Miért a több diplomás aranyat sz4rik??? Hidd pont olyan mint a szakmunkásé. Hülye gyerek módjára viselkedsz. Bármibe lefogadom h a büdös életben nem szültél még.
2014. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%
:D Kész vagyok ettől a kérdéstől! Nekem is ezt ordította az arcomba dokim, h lefele kakiljon, meg mérgesen kakiljon. Igen, ordított, mert 8. órája voltak 2 perces fájásail, miután még egy kis oxit is kaptam rásegítésnek...hát nem igazán voltam már magamnál, a fiam szívhangja meg esett.. Engem így utólag a röhögés fog el, ha eszembe jut a szövege, pedig a szülés maga így 5 év távlatából is iszonyatos emlék.
2014. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%

Jajj istenem ez a kérdés :D

Nekem azt mondta a szülésznő, h kakiljam le a kezét, mivel baromira rosszul nyomtam, igy próbált rávezetni arra, hogy hogyan is kéne kinyomnom egy 3és fél kilós gyereket. Ja és nincs diplomám ;)

2014. okt. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt mondta az orvosom, mindháromszor:)Igaz, nekem mondhatta, nincs egyetlen diplomám sem;)))
2014. okt. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
ez nem diplomara megy,annak is ugyan ugy faj akinek nincs.a fogalmazasat peddig nem fogja atalakitani azert mert neked diplomad van,mondhatta volna latinul is,nehogy megsertodjon,de akkor az lenne a baj hogy ket diplomaja van es megse ertette mit mond.lesz baja annak a szulesznonek amelyiket te kifogod
2014. okt. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
te bolond vagy kérdező! látszik h még nem szültél...ne is szüljél csak császárral!az meg h szülőszobán van-e diplomád az semmit nem jelent, ugyan ugy összesz.rhatod magad közben...
2014. okt. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
igaz 28,en soha nem ereztem annal nagyobb fajdalmat,es tarsult meg melleje,gyomorideg,hatalmas felelem,turelmetlenseg stb,ugyhogy igaz,ugy ossze csinalod magad,es kitorolheted a diplomaddal,mert ott nem fog erni ennel tobbet
2014. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
Na látszik, hogy az összes "csak" érettségivel rendelkező a többdiplomás szón akadt fenn, meg is látszik a színvonal itt a gyakorin miattuk.
2014. okt. 12. 15:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!