Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Környezetemben tegnap egy...

Környezetemben tegnap egy csomóan megszültek. Nálam még semmi. Eléggé csalódott vagyok. Mikor lesz ebből baba? 40+2 Hkm

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos, anno en egy 6 ágyas szobába kerültem elsőként, a kiirason napjan. A szoba szepen lassan megtelt, mindenki megszult, en meg csak vártam..... Mondtam is a dokinak, hogy itt nem érvényesül az érkezési sorrend.... 41 hétre szultem amug, vagyis végülis csaszar lett belole. Nyugi, előbb utobb meglesz az a baba.
2014. okt. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bent biztos nem marad :)
2014. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor születik, amikor nem is gondolsz rá. Én múlt hónapban voltam így, mindenki megszült a környezetemben azon a héten, amikor a kettős front volt napokig, még a védőnő is mondta, hogy egyedül én maradtam egyben a szeptemberi kismamái közül. Aztán kijött a nyákdugóm, akkor is vártam valamit, nem történt semmi egy hétig. Már elkönyveltem, hogy én túlhordom ezt a gyereket, annyira semmi jele nem volt a szülésnek, aztán másnap hirtelen beindult.

Most már csak napok kérdése, türelem.

2014. okt. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pár nap lehet max a várakozás. Ez nem lóverseny! Oka van a bentlétnek. Ha olyan az az ok, akkor úgyis indítanak, császároznak. Egy biztos, nem a te hibád, bárhogyan alakul és nem a te döntésed.
2014. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 H_Vivien ***** válasza:
Én is így voltam. 40+6 voltam, amikor indították. Semmi fájás, semmi. Se telihold, se időjárás változás, se csípős kaja, se szex... De egy terhesség sem egyforma. Ne siettesd, jönni fog hidd el, vagy max. megindítják. Tudom, könnyű mondani, nekem is már nagyon elegem volt :)
2014. okt. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!