Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Zalaegerszegen kit ajánlatok...

Zalaegerszegen kit ajánlatok orvosnak és szülésznőnek szüléshez? Milyen a szülészet? Minden vélemény érdekelne, minél több dokiról, szülésznőről, szülészetről.

Figyelt kérdés
Igaz, hogy csak fekve és oxitocinnal lehet szülni leszíjazott lábakkal? Vagy ez csak a kismamák ijesztegetése?
2014. okt. 16. 20:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy megértem hogy nem akarod hogy mindenki vizsgálgasson. Én szülés előtt 2 nappal már bennt feküdtem, volt fogadott orvosom ugye de mégis 4 doki vizsgált meg, amikor a magzatvizet akarta egyik megnézni annyira fájt hogy azt hittem egyből lerugom a fejét. A saját dokimnál soha nem volt ilyen.
2014. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

De én nem hívhatom a dokim, hogy beindult a szülés? Ez furcsa, előző helyen nem így működött, nah de talán egy kis pénzzel ez megoldható. Ez nem egyszerűen nem szeretném kérdés, elég kemény dolgok történtek velem, ami miatt nem hagyom, hogy bárki megvizsgáljon, ez biztos. Akkor keresek szülésznőt is, akiket írtatok, el tudnátok küldeni az elérhetőségüket? Ők talán dokit is tudnának ajánlani, és talán egy nő jobban megérti a problémámat. Egyébként a pic és az újszülött ellátás tényleg olyan jó, mint ahogy mondják? Mert azt hallottam, hogy a környéken a legjobban felszerelt.

2014. okt. 18. 13:06
 13/13 anonim ***** válasza:
Nágel Nikolettet ajánlom a szülésznők közül, nagyon kedves segítőkész, egy tündéri teremtés!!! Most ment vissza dolgozni, gyedről én az a gyermekemet nála szültem, nem volt megfogadva, de maximálisan meg voltam vele elégedve, mert 100%san mellénk állt! :)
2014. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!