Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után sima szülés,...

Császár után sima szülés, kinek hány év telt el a kettő között?

Figyelt kérdés
Dokim szerint aki császár után 3-4 évvel vállal másik babát, az szinte biztos hogy megint császár lesz.
2014. okt. 28. 06:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Dokid mit mesélt, mennyi VBAC-t kísért mondjuk az elmúlt évben? Véleményem szerint 3 csoportba sorolhatóak az orvosok ebben a témában: vannak a korrektek, akik nyíltan megmondják, hogy nem szeretik ezt támogatni, de legalább egyenesek. Vannak akik nyíltan támogatják, ami szintén korrekt és nagyon-nagyon kevés van belőlük, és van az orvosok több, mint kétharmada, aki csak azt mondja, hogy persze-persze, aztán az első adandó alkalommal megcsászároz, mert keres és talál rá indokot. A te dokid elég fura, ha szerinte 3-4 év sok, tuti 1-2 meg azt mondaná, hogy kevés, így szerintem ő is a van rajt sapka, nincs rajt sapka, a vége császár csoportba tartozik. Ajánlom neked a facebook-on a VBAC támogató csoportot, ott valódi információkat olvashatsz (egy vagy több)császár utáni hüvelyi szülésre készülő, vagy azt átélt nőktől. Meglepődnél, mennyire nem egyszerű valódi támogató hátteret találni ehhez, pedig alacsonyabb a kockázata, mint egy következő császárnak. De hát ugye a perek... Na, ez messzire vezet. Szóval gyere, ha van kedved, és olvass utána magad is! :)
2014. okt. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bátyám és köztem két év van.
2014. okt. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

aug 25-én szültem simán, 2012. szept. 3-án császár volt, hosszában vágtak. 7 mm volt a hegvastagság 36 hetesen. Hétfőn hajnalban szültem, előtte csütörtökön mondta a doki, hogy meg lesz simán, ha nem kell kapkodni.

Kiírt idő előtt két héttel volt az aug. 25., 3550 gr. 48 cm.

Sztk-s terhesgondozásra jártam, több orvos látott, senki nem mondta, hogy korai a babavállalás.

2014. okt. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!