Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csak én ijedtem meg ez a...

Csak én ijedtem meg ez a tragédia után?

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 31. 11:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Megértlek, nekem is ez a legnagyobb félelmem a szüléssel kapcsolatban, hiszen a fájdalmat ma már csillapítják, a komplikációkat – normális helyen – császárral igyekeznek minél előbb megoldani. Mégis, bennem is ott van a félsz, hogy mi van ha…? (És nem csak a cikk miatt, hanem mert egy szülés kapcsán bármi megtörténhet.) De igyekszem arra koncentrálni, hogy a kórházban azért van ott az a rengeteg szakember, hogy ettől megvédjenek. Próbálj te is erre gondolni, hiszen ha szorongsz valamin, az mindkettőtöknek árt, sőt, még a szülés lefolyását is befolyásolhatja.
2014. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ne olvass ilyeneket!
2014. okt. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
48%

'komplikációkat – normális helyen – császárral igyekeznek minél előbb megoldani'


Jah, és azok a komplikációk, amik a császár miatt történnek meg? Ez azért nem fekete-fehér.

2014. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 13-as! Ez most hogy jön ide? Mindenképp tovább kell idegesíteni a kérdezőt?
2014. okt. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
A kérdező idegesíti saját magát mert ilyeneket olvas,pedig tudja magáról ,hogy milyen. Ha nem bírom az ilyen dolgokat nem olvasok semmi hasonlót. Gond nem csak szülés előtt,alatt,után lehet, hanem bármikor évekkel később. Egy későn felfedezett betegség, esetleg baleset...
2014. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
sajnos ez előfordul, nyilván nagyobb a kockázata, mint ha lemegy a boltba az ember, ugyanakkor, ennyi erővel ne menjünk utcára illetve ne vállaljunk gyereket. ikreket szültem, császárral és én is rengeteg vért vesztettem, de ahhoz képest, mennyi nő szül naponta így vagy úgy, nem sok a halálozás, szerintem.
2014. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szerintem sem szabad ilyeneken gondolkodni, egyszerűen távol kell magad tartani tőle, lelkileg!! Nem szabad beleérezni. Nézegess szülésvideókat, kisbabás képeket, kisbabaruhákat, minden szépen és jót, ha internetezel, vagy tévézel! A vége felé főleg nem szabad-szerintem.


Én is hallottam a hírt, és nagyon sajnáltam szegényt, de egy pillanatig sem gondoltam arra, hogy én is lehetnék. Túl kell lépni rajta, ha ilyet hallasz és tudatosan másra gondolni!


35hetes kismama

2014. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
oké,hogy ne olvassak ilyet, de akkor tv-t se nézzek?! próbálok nem kattogni ilyeneken csak eléggé meg ijedtem,hogy ilyen orvosi felszereltséggel megtörténhet a mai világban.
2014. okt. 31. 15:42
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Azért azt tegyük hozzá,hogy egy cigány családról van szó...
2014. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
cigány vagy nem cigány akkor is szörnyű ami történt.
2014. okt. 31. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!